Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa so mnou nebavia chalani a niektorí sa mi vysmievajú?

Príspevok v téme: Prečo sa so mnou nebavia chalani a niektorí sa mi vysmievajú?
Lívia585

Dobrý deň, mám 16. Mám dosť kamarátok, kamarátov taktiež, ale to sú chalani, ktorých poznám už veľmi dlho. Ak spoznám nejakých nových, tak sa so mnou nerozprávajú, niektorí spolužiaci ma ani nepozdravia. Pritom nie som žiadna krava, ostatní ľudia sa so mnou normálne bavia. To, že chalani so mnou nie sú kamaráti nie je až taký problém, horšie je to, čo sa mi stáva síce veľmi málo, ale stáva. Napríklad idem po ulici a zrazu nejaký povie že:-Aká škaredá-. alebo mali blbé poznámky na moju postavu- nosím L, chcelo by to dačo zhodiť, ale nemyslím, že som tučná, nikto okrem pár takýchto expertov mi nikdy nepovedal, že tučná som. Mala som akné, aj to určite bolo v tom. Toto bolo už dávnejšie, myslela som, že už sa mi takéto veci nebudú stávať, ale je to tu opäť, aj keď to bola iba jedna ironická poznámka, tak ma to trochu položilo. Niečo utrúsil kamarátkin frajer pred pár dňami vonku.
Viem, že sa nemôžem páčiť každému, ale prečo mi to robia? Samozrejme, nie všetci, sú takí, čo nikdy niečo takéto nepovedali. Kamarátky, rodina a známy mi hovoria, že som pekná, mala som aj ponuku robiť coverface, lenže...však viete.
Prosím komentáre o tom, že sú to trápne výlevy jednej šťandy si nechajte prosím pre seba, za normálne odpovede ďakujem.

MultiLevel

Vies co som sa naucila robit v podobnych situaciach? Usmiat sa :) Usmievat sa na kazdeho, kto ma na teba blbu poznamku :) Uvidis, ze ti to pomoze daleko viac, ako trapit sa nad tym, alebo si to nebodaj pripustat, premyslat, preco to robia a podobne....
Vies, ludia okolo teba budu rozni....budu zli, budu dobri, budu dobroprajni, budu taki, co sa ti budu posmievat. No ver, ze kazdemu sa vrati raz vsetko. Ti co sa ti posmievaju budu raz stat na tvojej strane....Ked sa naucis zvladat podobne situacie s usmevom, uz ta nikdy v zivote nic podobne nepolozi :) A mysli na to, ze podobne spravanie ako ti co sa ti vysmievaju, maju len nestastni ludia. Clovek, ktory je so sebou spokojny, ma zdrave sebavedomie, sa nikdy nebude takto spravat k druhym ludom. Len skutocne nevyspeli jedinci, ktori maju problem sami so sebou, si toto dovolia k inemu cloveku ;)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa so mnou nebavia chalani a niektorí sa mi vysmievajú? - Fórum - ZDRAVIE.sk