Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo sa so mnou nebavia chalani a niektorí sa mi vysmievajú?

Príspevok v téme: Prečo sa so mnou nebavia chalani a niektorí sa mi vysmievajú?
Lívia585

Dobrý deň, mám 16. Mám dosť kamarátok, kamarátov taktiež, ale to sú chalani, ktorých poznám už veľmi dlho. Ak spoznám nejakých nových, tak sa so mnou nerozprávajú, niektorí spolužiaci ma ani nepozdravia. Pritom nie som žiadna krava, ostatní ľudia sa so mnou normálne bavia. To, že chalani so mnou nie sú kamaráti nie je až taký problém, horšie je to, čo sa mi stáva síce veľmi málo, ale stáva. Napríklad idem po ulici a zrazu nejaký povie že:-Aká škaredá-. alebo mali blbé poznámky na moju postavu- nosím L, chcelo by to dačo zhodiť, ale nemyslím, že som tučná, nikto okrem pár takýchto expertov mi nikdy nepovedal, že tučná som. Mala som akné, aj to určite bolo v tom. Toto bolo už dávnejšie, myslela som, že už sa mi takéto veci nebudú stávať, ale je to tu opäť, aj keď to bola iba jedna ironická poznámka, tak ma to trochu položilo. Niečo utrúsil kamarátkin frajer pred pár dňami vonku.

Viem, že sa nemôžem páčiť každému, ale prečo mi to robia? Samozrejme, nie všetci, sú takí, čo nikdy niečo takéto nepovedali. Kamarátky, rodina a známy mi hovoria, že som pekná, mala som aj ponuku robiť coverface, lenže...však viete.

Prosím komentáre o tom, že sú to trápne výlevy jednej šťandy si nechajte prosím pre seba, za normálne odpovede ďakujem.

Moireal

Lívia585, presne tak nic si z toho nerob. Ja som bola tercom posmechu, sice nie uplne priamo z vyzoru ale skor ze som bola taky outsider a nevyrazna s malym sebavedomim. Henti chalani su naozaj nevyzreti a hlupi. Niektori z toho vyrastu ale bohuzial niektorym to ostane. Ako som dospievala cez strednu a vysku, zacali sa po mne obzerat tito spoluziaci zo zakladnej. Jeden sa mi ozval po rokoch a ja som si myslela, ze chce pokecat no potom som zistila ze chce len sex. Takze toto je ukazka toho, ze sa niektori fakt nemenia. Hlavu hore, ber sa taku aka si a som si stopro ista, ze sa ti stane to co mne. Ale ty ich potom krasne kopnes do prdele. Iba ak by sa ozaj zmenili a neslo by im iba o vzhlad. No jo, true story.

George-

mozno sa im pacis len ty si toho nazoru ze niesi pekna. Niekedy,ved aj ja som to robil, ze ked sa chalanovi paci nejake dievca tak jej zacne robit akoze zle aj ked zle to nemysli. Ak by si sa im nepacila tak by si ta nevsimali tak. Mladi chlapci nevedia tak este najavo city alebo sa hanbia a tak zacnu dievcatu ktore sa im paci robit zle a pokrikovat nanu. V skutocnosti ju maju radi.

M00

Su to este nevyzreli chlapcekovia, ktori budu dozrievat este nejakych desat rockov. Rada by som vedela, ci oni su taki fesaci az. Urcite su skaredi ako opiciaci.
Nevsimaj si tie hovada, nestoja zato. Sami trpia komplexami menejcennosti a preto potrebuju odklanat pozornost na osobu ineho cloveka ktoremu sa vysmievaju. Kto sa vysmieva druhemu ma sam so sebou problem. Mnohokrat som sa s tym uz stretla. Ti najviac zakomplexovani potrebuju urazat inych a vysmievat sa z nich.
Sebavedomi clovek sa vie bavit aj s menej peknym clovekom. Len sebavedomi a uvedomeli clovek vie sa rovnako rozpravat s clovekom krasnym aj menej krasnym. Len sebavedomi clovek pozera na ine hodnoty ako je krasa a to na krasu duse a dusevne hodnoty. Vyzor nieje vsetko. Ti pubertalni zasrani vsak o niecom takom ani len nemaju paru. Su to prizemni primitivi s IQ hojdacieho kona. Totalni debili. Pusti ich z hlavy.

Roxana02

Hovoria ti to, lebo sú to nevyspelí puberťáci :)
Mňa vysmievali celú strednú, lebo som nebola ktovieaká kočka a ešte som nosila okuliare. Plus, nepila som s nimi a nefajčila a nerobila som blbosti ako ostatní. Za terč posmechu si vždy vyberú niekoho, kto nie je podľa ich predstáv.
Stačí, keď prečkáš, na vysokej sú väčšinou ľudia už normálni a tu ma majú radi všetci spolužiaci a nikto sa nikomu neposmieva.
A keďže som dospela a už sa o seba lepšie starám, tak tí spolužiaci, čo sa mi predtým vysmievali, vyvaľujú oči, aká sa zo mňa stala kočka, nechápu. Kašli na nich a buď svoja a normálni ľudia ťa nebudú riešiť :)

liecitel

ahoj dolezite je co si ty myslis sama o sebe.Dovolim si tvrdit ze nesi so sebou spokojna aj ked sa snazis samu seba klamat ze si celkom pekna a pritazliva.A tak isto ti chyba zdrave sebavedomie.Ak sa zacnes mat rada a budes sa pacit sama sebe tak to ti budu aj odzrkadlovat ostatni.Takze ak chces ten tvoj,,problem,,odstranit tak mala by si popracovat na svojej postave a sebavedomi a taktiez skusit pochopit ostatnych ze preco sa spravaju tak ako sa spravaju a prides postupne na to ze su tvoji pomocnici :)

niestesame

Hoci je to tazke nic si z toho nerob skor ukaz ze mas silne sebavedomie a ked ti niekto take nieco povie odpovedz mu podobne napr. Sud sa smeje z hrnca alebo keby kazdy bol pekny ako ty tak ani slnko nevyjde vies niektory si iba dvyhaju sebavedomie ked niekoho ponizia ale ked ho ty zaklincujes neboj ako skrotne len musis si byt ista sama sebou a hrda na seba.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo sa so mnou nebavia chalani a niektorí sa mi vysmievajú? - Fórum - ZDRAVIE.sk