Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asymetria

Príspevok v téme: Asymetria
niekto001

ahojte, chcela by som sa spýtať ohladom vášho názoru na to keď má baba poprsie rozdielne...mňa to hrozne trápi baby, podprsenka mi je nalavo dobrá a napravo mám fugu a odstáva mi ...vo výstrihu nemám nič lebo ako takú dobrú velkosť mám nalavo ale napravo skoro nič...mám z toho hrozné komplexy a chcela by som rovnaké a väčšie prsia...čo by ste robili vy alebo aký na to máte názor, nemusím sa hanbiť pred chalanom keď sa vyzlečiem? ja sa na t musím pozerať každý deň, viem, že sú aj horšie veci ale proste mňa to trápi :/ ešte som nemala 18...ale nemám 12 a trápi ma to velmi velmi...aj mama sa mi za to už smiala a nadávala mi (áno, u nás je to normálne, to tu riešiť nejdem ale zraňuje ma to...) prosím pomlžte..dakujem! popripadne ak ma niekto skusenosti,a dali by ste mi mail...hocikto..pekny den :/

LMarika

Myslim si, ze taketo nieco by tomu, ktory ta naozaj uprimne lubi a chce s tebou zostat po cely zivot, prekazat nemalo, lebo ta lubi taku, aka si. No ak to prekaza tebe, co verim, lebo kvoli obleceniu su s takymito vecami fakt dost problemy, tak operacia to urcite vyriesi a konecne budes mat pokoj a hlavne ziane problemy, co sa oblecenia tyka a podprdy sadnu. Nechapem postoj tvojej mamy, preco sa z tohto tvojho problemu vysmieva, obzvlast teraz, ked si v takomto citlivom veku. Radsej by ta mala polutovat, pochopit a psychicky podporit a povzbudit, ze po 18-tke sa pojde na operaciu a nie si posmesnymi uskrnmi z teba srandu robit, opovrhovat tebou a zosmiesnovat ta... lebo cez ponizovanie svojho dietata, zosmiesnovanie jeho osoby pred inymi a opovrhovanie nim urcite cesta k dobremu vztahu medzi rodicom a dietatom nevedie a ak decko zmizne z domu a rodic si svoje vnuca neuvidi, zato si moze len a len on sam.

Tina05

Ahoj. Ja mám presne ten istý problém ako ty už od 12-tich rokov, kedy som s tým bola prvýkrát na vyšetrení. Medzi prsníkmi mám 1,5 až 2 čísla rozdiel, takže chápem ako sa cítiš. Čo sa týka vyrovnania, aj ja som v to dúfala, ale nakoniec mi bolo povedané, že to je vrodená vývojová vada, ale musíš počkať a uvidíš. Ak sa ti to nevyrovná,tak ako ti tu už ľudia predomnou písali, buď sa s tým vyrovnáš, alebo ak ťa to bude naďalej trápiť, môžeš ísť na operáciu. Ja idem na operáciu o dva mesiace a budem ju mať preplatenú poisťovňou.

ema111

mňa trápilo kedysi presne to isté.....od puberty som mala výraznú asymetriu a bohužiaľ sa mi to v dospelosti vôbec nevyrovnalo :( dúfala som, lebo odborníci tvrdia, že sa to vyrovnať môže....ale mne sa to nestalo....v 26tich som sa konečne odhodlala na opku a mám pokoj....ľutujem len to, že som sa nato nedala skôr...ale tak nemala som moc prachy, takže sa to ani skôr nedalo
Tu máš dve možnosti:
1. zmieriš sa s tým a budeš dúfať, že časom sa tá asymetria zmierni...ono pokiaľ ten rozdiel nie je výrazný, dá sa s tým žiť...ale ja som ho mala výrazný dosť...bolo to vidieť aj v podprde...o tom, ako to vypadalo, keď som podprdu nemala, ani nehovorím :(
2. pôjdeš na opku
Ale si ešte mladučká...počkaj do cca 20ky a potom sa rozhodni, držím palce ;)

mmomonna

Ahoj, pozri, aj ja mám jeden prsník väčší ako druhý. Ale nikdy som to nejako zvlášť neriešila. Žiaden človek nemá súmerné telo, aj keď to možno na prvý pohľad nie je vidno. Ak ti to veľmi prekáža, tak naozaj pomôže jedine operácia. Ale zázraky vie urobiť aj správne vybraté spodné prádlo. Však existujú aj vypchávky do podprdy. Ale mysím, že to nie je taký problém, aby si sa musela až tak trápiť. Teda aspoň mňa to ani nenapadlo.

žužu656

asymetria podľa mňa nie.ja čo mám kamošky, ktoré mali asym.všetky si to dali upraviť operačne.neuvažuješ nad tým? a mala by si pokoj.Ja viem,ľahko sa mi hovorí.a je to aj dosť finančne nákladné.ja som mala depky z veľkosti, tak som ľahla pod nôž a vôbec neľutujem.to je úplne iný pocit.neviem, čo by povedali Tvoji rodičia.a kedy budeš mať 18?

žužu656

Ja viem,ale inak si to neviem predstaviť.Hlavne tú asymetriu.Možno sa dá skúsiť aj cez poisťovňu.Takto sa budeš len trápiť.Viem čo to je.Tiež som bola na opke.ale našťastie som asymetriu nemala.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asymetria - Fórum - ZDRAVIE.sk