Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Utiekol odo mna kvoli sexu?

Príspevok v téme: Utiekol odo mna kvoli sexu?
Dobra žena

Ahojte,

mam problem: priatel odomna usiel a nasiel si inu. Je toto normalne?!!!! Ved nam vsetko fungovalo, rozumeli sme si, vsade sme chodili spolu, podporoval ma vo vsetkom aj ja jeho.. a zrazu toto? Moze to byt kvoli tomu, ze aj napriek jeho naliehaniu, sme za cely rok a dva mesiace spolu nespali? Proste som asi asexualka, alebo frigidna alebo neviem co, ale mne sa do toho nejako nechcelo

adr1a

Tak 1,5r bez sexu je dost. Vydrzis tolko bez kavy? Zakusku? Cigaretky? Nepisem o zivotu nevyhnutnych potrebach akymi su jedlo pitie spanok ap. Narocky pisem o takychto prikladoch (kava cigareta sladkosti vinko zmrzlina kozmeticka kadernicka nove handry obuv kozmetika kremy depilacia parfem ai) bez ktorych sice vydrzis, nemusis ich mat, ale predsa si ich (nieco z toho) doprajes a uzivas. Lebo robia zivot krajsim lepsim spokojnejsim stastnejsim. Skus najskor vyriesit, co za tou nechutou k sexu moze byt (lebo pri dalsom pripadnom vztahu sa ti tento "problem" vrati ako bumerang).

zostra

ono ľudia je také ľudová múdrosť..
ORIEŠOK, KTORÝ SA DÁ ĽAHKO ROZLÚSKNUŤ JE OBYČAJNE PRÁZDNY..
čiže dievča ktoré rýchlo dá už po niekoľkých týždňoch alebo mesiaci, dvoch je obyčajne rozumovo a hodnotovo prázdne..

mamonela

No ja mam zasa uplne inu skusenost...moj uz teraz snubenec bol za mladi dost bujny a uzival si sex ako sa len dalo ... ale to ja som o nom nevdela len ked sme zacali spolu randit sa tak prezentoval tak som si to o nom myslela a dokonca som mu to povedala .. a on sa len pousmial a nic viac...preto mi bolo velmi divne ze sme boli spolu 2 mes. a on na mna s tym sexom nijako netlacil,dokonca uz ja som mala strasnu chut na neho ale povedala som ze ved nech si chlapec pocka,aspon uvidime ci to so mnou mysli vanze alebo som len jeho dalsia. Presliel 3 mesiac a uz mi to nedalo tak som sa ho spytala, ci mu to nechyba a tak a on mi odpovedal ze on si pocka lebo vo mne vidi velmi dobru zenu a ze to nechce unahlit, ze ja prenho nie som len dalsia "obet" ale ze to so mnou mysli vazne. Tak sme si na to obaja pockali a je to super. A akurat vcera sme mali taku debatu o tom ze ci mu nechyba predchadzajuci zivot a sex s tym spojeny kedze si ho zvykol uzivat aj na ine sposoby. {ja som v sexse skor klasik ako nejaky vyznavac kdekadejakych sposobov,iste sem tam nejaka mila zmena nezaskodi ale ziadne extremy} a on mi na to odpovedal ze prenho zivot nabral iny rozmer tym ze sme sa zasnubili, ze zivot je prenho uz o inom, ze ja prenho som uz budca matka jeho deti, takze ziadne experimenty nehrozia kedze mi nechce sposobit nejkae zdravotne problemy alebo nejake bolesti, ze ma neberie ako nejaku nahdonu znamost na uzite ale berie ma uz ako zenu sbojho zivota. Takze to je moja skusenost, neviem ci dobra alebo zla ale tak mozte vyjadrit svoj nazor hlavne chcalpi... takze zivot fakt nemusi stat len na sexe...a ak usiel mozno mal na to iny dovod....

NO2

Všetky také reakcia ako asexualita a pod. sú reakciou podvedomia na niečo, čo sa dialo pretým. To my samozrejme nevieme.
Utiekol, tak utiekol, vieš si to logicky zdôvodniť, tak neviem, prečo sa tomu čuduješ?!
Akcia vyvoláva reakciu. Treba si zvyknúť.
Ako vraví klasik: bude líp:-)

Bandolera

Ahoj, no rok a pol je fakt dlho... Ale cuduj sa svete, nemuselo to byt len kvoli tomu. Ja som s tym uz teraz mojim ex vyspala prvy krat asi po 3tyzdnoch chodenia. Ja si sex uzivam, a nikdy som ho neodmietla.Vzdy ked mal chut isli sme na to. Hovoril mi aka som super, ze taku ako som ja este nikdy nemal a podobne keci.. A po vyse roku chodenia mi jedneho pekneho dna povedal, ze ma podviedol. Nechapala som to, lebo vzdycky som sa s nim vasnivo milovala, vzdy ked mal chut a zrazu, ze nevera! Nakoniec son ziatila, ze to bolo klamstvo. Nakoniec to bol len nastroj aby sa ma rychlo a lahko zbavil, lebo uz sa za mojim chrbtom kontaktoval s byvalou a za tyzden uz na FB ju mal vo vztahu a vesal si s nou fotky na profil... Samozrejme im to nevydrzalo.. No a tymto som len chcela povedat, ze ani kvalitny sex ti nezarucuje, se ti ten tvoj (chrapun) nezdrhne za druhou...

5554

Ja som asexualka fuuu uz asi od 16 rokoch. Teraz studujem na VS ale nikdy by som nechcela frajera, kedze som asexualka, lebo by ten chalan trpel a dopadlo by to tak ako u teba-rozchodom. Bud si najdi asexuala alebo ostan sama :)

heidi22

Ja ťa celkom chápem v tom, že sa ti nechcelo, nemusí to byť hneď diagnóza. Aj ja som mala k sexu zlý vzťah, prišiel mi akože nie je to zlé, ale nechápem, že sa okolo toho toč svet, proste mi prišiel oničom, zbytočný. Tiež som s nikým nechcela spávať.
A potom som si našla priateľa, ktorého prvýkrát v živote fakt ľúbim. Nechcelo sa mi do sexu, ale skúsila som to. A odvtedy sa mi to páči. Lebo to bolo spojenie a bolo to krásne. Asi to záleží, aké city máš k človeku. Tak ja by som to bola skúsila a možno by si zistila, že sa ti to páči :)

Nina.

Mala by si hlavne riešiť seba a svoj problém so sexualitou. Aspoň aby si zistila či si frigidná, asexuálna, alebo či je tam nejaký iný problém. Takto to vyznieva ako by si to brala, že hm, nejako sa mi do sexu nechce, čo už. Lenže bolo by dobré ak by si pátrala po príčine.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Utiekol odo mna kvoli sexu? - Fórum - ZDRAVIE.sk