Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mesačné "výročie" a darček?

Príspevok v téme: Mesačné "výročie" a darček?
hellobejby

ahojte, viem že na nete je asi veľa takýchto príspevkov, ale chcem sa opýtať na názor :)
S priateľom sme spolu mesiac a zajtra "slávime". Viem, že mesiac je ešte málo, ale myslím, že my sme už v takom vzťahu, čo má perspektívu, lebo už uňho prespávam aj niekoľko dní v kuse a stále sme spolu. No a keďže máme zajtra "výmesačie", tak to chce nejako osláviť. Keď sme sa o tom bavili, tak začal s tým že mi kúpi kabelku alebo niečo také, a ja som ho zarazila, preboha že nič také nechcem. Lenže aj tak si myslím, že si spraví po svojom. Tak teraz neviem, čo mu mám dať ja, lebo ja som študentka, on už zarába, čiže on si môže kúpiť hocičo a myslím, že teraz mu nič nechýba. Ja som vymyslela, že kúpim si nejaké erotické spodné prádlo, to ho poteší isto, a uvarím večeru. Lenže ak mi on kúpi niečo veľké, tak sa budem cítiť hlúpo, že mu nemôžem dať rovnako hodnotnú vec a to spodné prádlo je viac pre mňa ako pre neho.
Čo by ste mu dali vy? myslíte že večera a prádlo stačí?

qqqq

Mala by si mu povedat, aby ti ziadne darceky nekupoval, kym si ty nemozes dovolit kupit podobny darcek jemu. Rozhodne sa na nom neprizivuj.

cardsharp

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

malamaťuľa

Neviem prečo by mala byť mladučká? Ja som mala 20 rokov keď sa mi narodila dcéra.
V každom prípade ak budete sláviť každý mesiac tak je to dosť blbé. Vzťah nie je o darčekoch.

DontWorry

Neviem, my sme sli spolu si sadnut na pivo, porozpravat sa a potom sa prejst po meste :D Znie to tak divne, ja viem, ale....nieee fakt, to treba prvy mesiac slavit? pripravovat prekvapenia? Vsak ani na polroka sme si nic nedali. Dali sme si pusu, povedali si ze sa lubime...a to fakticky hocikedy kedy to citime.
Dobre, viem ze na tri mesiace som uvarila puding lebo sme mali nanho chut a tak to vyslo...
Ked vydrzite spolu rok tak oslavujte.
Najidealnejsie je byt spolu a v priebehu vecera si daco vymysliet.

Ve-ve

z tych reci ze na to idete rychlo si nic nerob, ty sama vies ako sa citis a aky je vas vztah...a nie si ani mlada, to je len teraz ultramoderne vydavat sa pred styridsiatkou a deti rodit skoro na dochodku...
ak ti to pomoze,my sme sa brali po styroch mesiacoh chodenia, mala som cerstvych 21 a manzel mal 24...kazdy vztah je individualny:-)

Roxana02

Ja neviem. Viete, to je vlastne moj prvý vzťah od 16-tich, takže neviem, ako to bežne chodí. Ale viem, že mi je dobre, takže akékoľvek máme tempo, nechávam to plynúť :)

monulka

Ahoj. Si studentka. On chape tvoju fin.situaciu. Uvar mu veceru, tym ho isto potesis. A neskocili ste do vztahu prilis hrr? Predsa len-poznate sa mesiac a uz neviem kolko dni unho prespavas, travis

michal555

Nechcem byt hnusny ale vzhladom na to ze "po mesiaci unho uz prespavas" a na to ze si este dost mladucka mi pride taketo oslavovanie zbytocne.

Galapagos

Tak to mesačné výročie sa mi zdá moc smiešne a trápne. my s partnerom sme neslávili ani po 3 m či pol roku tu sme si iba povedali že sa milujeme a basta malú oslavu a darčeky sme si dali na ročné výročie. To je to isté ako by si oslavovala narodky každý mesiac. Ale na vás vek musíte vy vedieť

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mesačné "výročie" a darček? - Fórum - ZDRAVIE.sk