Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?

Príspevok v téme: Je mozne vmasirovat ejakulat do posvy a tak oplodnit ju?
milan --pomozte

prosim o radu...priatelka ma urobila rukou...ejakulat mi vytiekol na ruku...no ja som tu ruku vyutieral. potom som rukou robil ju. nemohlo na ruke(dlani) ostat troska ejakulatu?(napr. v oblasti nechtov)? nemohol som ho zaniestd posvy ked som ju potom ja robil(drazdil som jej klitorys masirovanim tou rukou-aj ked sa nakoniec neurobila)----cital som ze sa semeno moze vmasirovat do posvy takze neviem teraz --uz jej 7 dni meska.....a to nezvykne a ja som prestraseny---prosim o radu ..Dakujem

miso

Neboj sa a potom odpis jaka situation.
A nabuduce davaj pozor a sexuj s kondomom alebo chodte pekne spolu za gynekologom a poradte sa nech jej da nejaku antiku

milan --pomozte

studuje, ma 17.robil som ju len po klitorise...ruku som poutieral....ale mohlo tam nieco ostat,,,nezvykne jej meskat

miso

No tak ked ti to ostalo pod nechtami kludne si to mohol zaniest do pošvy. Ale ked si si ruky dosucha poutieral pravdepodobnost je ovela nizsia. Spermie na suchu nepreziju, potrebuju vlhke prostredie. A neviem preco ste nepouzili Postinor. Ja si myslim ze tehotna nie je a meska jej to zo stresu. Kolko ma rokov, studuje?