Pocet frajerov

Príspevok v téme: Pocet frajerov
kome1

Caute, je podľa vas baba,ktora vám povie,že mala viac ako dvoch chalanov stetka? A vadilo by vam keby vam povedala vysokoskolacka po 20,že ešte s nikým nebola? V akom veku by ste taku uz nechceli? Chalani nepacia sa vám plache dievčatá? Čo musi mat,aby vam padla do oka a oslovili ste ju alebo chceli?

daria22

suhlas so sewie a liberta, urcovat hodnotu cloveka podla sexualnych partnerov je ubohe... v zivote sa ma ziadny muz nepytal, kolko ich bolo pred nim, ani ja jeho, vo vztahu si zakladam na uplne inych hodnotach dolezitejsich ako pocitat frajerov a frajerky pred, to mi pride riadne prizemne, ci uz ich mal niekto dvoch alebo dvadsat, je to kazdeho intimna vec.

michal555

no ja si myslim ze partneri by si mali povedat pocet a vzdy sa na to potencionalnej parnerky spytam. Myslim ze tato info dost napovie o charaktere, ak samozrejme povie pravdu. Nemam potrebu sa viac rypat v minulosti niekoho, ale ak mi 24 rocna baba povie ze mala 8 frajerov a nemala problem so sexom na jednu noc tak konci.

liberta25

tak v prvom rade by si partneri vobec nemali hovorit pocet. je to minulost a kazdeho sukromna vec. neviem, co pozitivne sa da od takej informacie ocakavat.

anonymka23

lentakkk, čo je na 30-ročnej panne zlé? Určite je lepšia než taká, ktorá ich už vystriedala toľko, že ich nedokáže zrátať na prstoch jednej ruky.

snail

Ano suhlasim, zalezi od veku. Na 20 rocnu viac ako dvaja je vela, na 35 rocnu je to este o.k., na 50 rocnu je to finále :D

NX3XN

Je rozdiel ak má za sebou troch a viac frajerov 20 ročná žaba a iné ak má za sebou dvoch troch 30 ročná dievka. Ak má dievča menej ako napr. 22 a vystriedala už po päť frajerov tak to je dosť. Ak však má žena po tridsiatke tak to by sa ešte dalo prižmuriť oko.
A na pannestve nieje nič zlé. 20 aj viac ročnú pannu berem všetkými desiatimi. Vážim si také dievky ktoré netrsajú na diskách a dedinských zábavách a chlapcom rozťahujú nohy za rohom v kriačkoch. Na panne zaleži aká je celkové. Ak nieje nejaká podivná že ani slovo nepovie ani hláska nevidá a správa sa prirodzene tak takú berem ale ak je taký podivín tak to je iný problém.
Tak isto plaché dievčatá môžu byť príťažlivé ak ta ich plachosť nieje prehnaná že sa jej človek niečo opýta a ona zdrhne alebo kokce či sa len priblbo díva na človeka.