Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pocet frajerov

Príspevok v téme: Pocet frajerov
kome1

Caute, je podľa vas baba,ktora vám povie,že mala viac ako dvoch chalanov stetka? A vadilo by vam keby vam povedala vysokoskolacka po 20,že ešte s nikým nebola? V akom veku by ste taku uz nechceli? Chalani nepacia sa vám plache dievčatá? Čo musi mat,aby vam padla do oka a oslovili ste ju alebo chceli?

uhm

Idylka ti pise dobre. Skus sa zaregistrovat napriklad na ten pokec. Ja som sa tam zaregistrovala minuly tyzden a je o mna velky zaujem a to ani nic a nikoho nehladam. Skor to bol len "unik" pred samotou..mat s kym mozno prehodit par slov viet.. Den sa da ale vecer je to horsie.. No zas viem, ze keby som tam nemala fotku tak 0 bodov. Ano, je tam vela uchylov aj takych, co tam hladaju len sex ale je tam aj vela normalnych a v pohode muzov. Tak skus

[zruseny37]

Ak máš v tej posteli notebook a pripojenie na net, tak sa môžeš zaregistrovať na pokec, badoo alebo nejaké podobné stránky a zoznámiť sa online. Je to tam plné nezadaných ľudí a nielen tých, ktorí hľadajú nezáväzné dobrodružstvá. Doba je taká, že je to normálne a jednoducho je to veľmi využívaný spôsob, ako si nájsť priateľov s podobnými záujmami alebo aj potenciálneho frajera.

Nájdu sa aj odvážni a neustráchaní chlapi, mám jedného doma.

Nečakaj, že nejakým náhodným romantickým spôsobom niekoho spoznáš, ale zapoj sa aj ty do hľadania, pretože pokiaľ nič nespravíš, ťažko ťa niekto len tak osloví.

michal555

Neporadim ti, lebo sam ten navod nepoznam. Ale co viem je ze ludia su ini ako boli niekedy, zmenila ich doba, spravaju sa inak - muzi su opatrnejsi, ustrachanejsi, menej dominantnejsi a zeny zasa vysielaju menej signalov, su narocnejsie, viac si vyberaju, atd. Nie si jedina co ma tento problem, z okolia isto pocujes ze kazdeho si to najde, na kazdeho sa usmeje stastie. Nepocuvaj to, ak chces chlapa tak nestaci uz len cakat lebo chlapi uz nie su chlapmi. Sorry ale je to tak. Zmenila nas doba, media, viac pozerame do displejov ako na zeny ktore okolo nas prechadzaju po ulici, v obchodoch, na party... Nepoviem ti ze mas robit toto, ale ak mas okolo seba chlapov, a myslis si ze s tvojim vyzorom a spravanim je vsetko v poriadku tak potom im budes musiet pomoct. Niekedy staci malo, o par sekund dlhsi pohlad, usmev, maly naznak zaujmu, proste signal cim das tomu chlapovi najavo ze mas zaujem o nieco viac. Ak nie je teply a ma gule na to aby sa ti prihovoril tak to spravi. A suhlasim s tvojimi kamaratkami, v posteli okrem plysakov nenajdes nikoho. No miest kde by si mohla niekoho zaujimaveho stretnut je vela a nemusia to byt zrovna diskoteky...

kome1

Kamosky mi hovorievaju,ze nikde nechodim,teda von mezdi rovesnikov a ze pri nakupoch alebo v posteli nikoho nestretnem.Ale nepoculi ste o pripadoch ked sa dvaja zrazili medzi dverami aebo stretli vo vlaku alebo hocikde?Len tak?
Ako to myslis,ze nemusim nic urobit? Teda,ze ma nikto nechce s tym nemozem nic urobit aby som to zmenila?
Ked budem chodit von moze sa najst?
Lebo ved nepoznam kopy chalanov ale predsa vela ma uz videlo v skole alebo autobuse a parktŕat som bola aj vonku na diskotejke,ale to som sa bud hanbila a bala aj rozhliadnut alebo fakt tam nebol nikto ani len trochu primerany alebo vobec ziadny chalan.Preco som sa nepacila ani tym chalanom,co ma poznaju?

Delete 2

kome1 - pozri na to, aby si si našla chlapca tak potrebuješ niečo urobiť...a to ho v prvom rade niekde stretnúť, či len začať rozhovor... Alebo ak chceš tak v Japonsku majú taký obchod, že si frajera jednoducho prenajmeš :D

Ani ja nemám nikoho a je mi smutno ale nemám momentálne možnosti ako spoznať nových ľudí...len ten internet mi ostal tak sa snažím aspoň takto.

A ešte jedna maličká rada...neber všetko, čo sa ti po dlhej dobe ponúkne. Vždy to nemusí byť to naj :)

kome1

Ja neviem co robit.Asi mi nikto neporadi ako si najst chalana.Ked mna uz nic netesi,len obcas.Velmi sa trapim.To som naozaj taka hrozna?Ved nechcem nic nezvycajne ani princa na bielom koni.Co je zle na tom,ze chcem chalana?Aspon na chvilu.Som stresne osamela a citim a uboho.Preco su niektore stvorene a maju chalana a ja som cely zivot sama.O co som horsia?Neviete mi nieco pradit,co by zabralo?Ved musi byt niec vdaka comu ste si nasli frajerov alebo ako ste ich zaujali.Ja som sa uz s kadekym radila a neviem co mam robit,aby si ma uz niekto vsimol.Teda vsimne si,obzre sa,ale to je vsetko.Prosim poradte mi.

Deana2

Summerica prečo musíš byť taká zlá. Každý človek sa učí a v tom procese má nevyhnutne aj obdobia kedy sa pýta možno pre teba ako skúsenejšiu hlúpe otázky. Možno je to mladá osoba. Aj keby nie, v každom veku sa učíme niečo nové a pre každého je to nové v trošku inom období.

summerica

nechcem Ťa uraziť, ale toto sú vážne sprosté otázky...evidentne si ešte nemiloval/a, lebo keby áno, takéto sprostosti neriešiš

sewie

hana a to das na nazor jedneho znameho? alebo hoci aj piatich?...ako tak ci tak je to tvoje telo, tvoje rozhodnutie...co ak ti 10 000 chlapov povie ze by radsej mali skusenu ale zrovna ten ktoreho budes mat rada by si pannu vazil a ty sa zbytocne vyspis s kamosom len aby to uz akoze bolo...
ja som cakala dost dlho...a samozrejme chlapi ktorym slo len o jedno sa zlakli ked poculi ze som panna a zdrhli...ale ten co ma mal fakt rad reagoval uplne normalne -akoby som povedala ze je utorok a neskor zacal planovat romanticky vecer....

neriad sa tym co ti tvrdia ostatni-je to tvoj zivot a svoje rozhodnutia budes znasat len a len ty...ludia casto krat nechapu ako moze niekto pockat...mala som spoluziacky ktore boli uz v 18 ke nervozne ked to nejaka kamoska "este nemala za sebou"...eh...co koho do toho?...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pocet frajerov - Fórum - ZDRAVIE.sk