Pocet frajerov

Príspevok v téme: Pocet frajerov
kome1

Caute, je podľa vas baba,ktora vám povie,že mala viac ako dvoch chalanov stetka? A vadilo by vam keby vam povedala vysokoskolacka po 20,že ešte s nikým nebola? V akom veku by ste taku uz nechceli? Chalani nepacia sa vám plache dievčatá? Čo musi mat,aby vam padla do oka a oslovili ste ju alebo chceli?

michal555

@adr1a Suhlasim co si povedala

Rozputala sa tu burliva debata ale aby bolo jasne tak ja nikoho neskatulkujem a nenalepkujem. Neznasam to! Este na vyske som sa presvedcil o tom ze ked som niekoho skatulkoval na zaklade domnienok tak sa mi to vypomstilo a ten clovek ma tak sokoval svojimi vedomostami a schopnostami ze som zostal az zahanbeny. adr1a povedala ze pohlad na cloveka je tak komplexny ako puzzle a urcite netvori jeho celkovu osobnost to ci mal dlhsie/kratsie vztahy. Pre mna je to jeden z ukazovatelov. To ci mi niekto odpovie na otazku kolko mal vztahov pravdivo tak s tym sa ani netrapim lebo pravda v tomto smere vzdy vide na povrch. Ten kto zaklame o pocte partnerov a zacne si spolu s niekym s kym bude zdielat spolocnych priatelov, rodinu, zacnu sa vytahovat historky a pribehy z minulosti a vzdy sa najde niekto kto si chtiac nechtiac neda pozor na to co povie.
Mal som kamaratku ktora mala tiez problem s tym ze ked sa pripila tak bola kade s kym, potom si nasla chalana s ktorym to myslela vazne. Najskor nam zakazovala spominat cokolvek z jej minulosti a nakoniec zo strachu sa prestala s nami stretavat. Chcel som tym povedat to ze ta minulost sa neda odseknut tym ze zacnes novy vztah, to sa s clovekom ponesie dalej cez jeho kamaratov, prostredie a ak ma raz niekto pochybnu minulost tak ho to stiahne znova. A je jedno ci jeho nerestou boli automaty, alkohol, bitky, neviazany sex alebo cokolvek ine.

tulák

lol. bezohladu na to čo tu niektorí drístate na obhajobu tých ktorí mali vela partnerov vždy to bude tak že pre vačšinu ľudí to zaseje semienko pochybnosti. jednoducho to kazí povesť a dôveryhodnosť. a mnohé tieto predsudky sa zakladajú aj na pravde čo si budem hovoriť, tak predsudky väčšinou vznikajú a ved predsudky sú poväčšinou niečo ako výstraha, upozornenie. to že možno dotyčná dokáže byť aj verná a dôveryhodná je síce peknučké ale ked má raz narušenú povesť tak sa to s nou povlečie. jedine že si nájde takého ktorý v nej tú úžasnú vernú a spolahlivú bytosť objaví. oh som taký rozcítený.
čo si človek bežne pomyslí ? že nestojí o seriozny vzťah alebo taký vzťah nevie mať. ble

kome1

Ja si vôbec nemyslim ze je to o vyzere. Nie som vobec skareda ani umela a ani jedna s mojich kamosiek,co ich chalani nechcu nue je škaredá. Len nie sme akože v partii. Aj obľúbené dievcata mozeu nevyzerat ako modelky. Aj nie najkeajsie byť a chalanov majú lebo ich ludia berú a vedia zapadnúť. Len ja naozaj neviem,kde je chýba prečo ma nikto nechce. kazdy mi aj v okoli hovori,ze nie v mojom vyzore. Aj sa za mnou chlapi otocia ,neviem sice prečo,ale otočia. Len to je asi tak vsetko. to som taka nepritazliva? Nikomu zle nerobim abked viem pomôžem. Aj ked nemam mozni najlahsiu povahu ktora je dokonala? Tak preco za to nestojim,aby nejaky chalan aj nieco spravil a nie len sa obzrel. Alebo aby som konecne niekoho priťahovala a zaujala. Čo s tým môžem robit? Aj teraz sa mi jeden paci,ale čo uz ked je z tých lepších chalanov,čo každého poznajú,vedia sa baviť a je vtipný a podľa mna sa dievčatám paci. Ja neviem ako by som ho mohla nejak viac zaujať,dokonca nadviazat rozhovor. Vsak prečo by sa bavil práve so mnou.

liberta25

kome, hlavne sa prestan zaoberat tym, kolki ta chcu alebo nechcu a ci si dokonaly reprezentativny typ. zacni pracovat na svojej osobnosti viac. tu, na fore tiez nevidim, ako vyzeras, ale s takymi nazormi, ake mas, ako sa vravi, ani bicykel by som o teba neoprela. je to v tebe, nie vo vyzore.

ciernamalina

ved facebook, pokec, badoo a ine zoznamky len umoznuju takymto exhibicionistkam sa prezentovat a vystavovat. Chudery. Neskor ti chlapci a muzi zistia ze taka baba im je nanic lebo jej zmyslom zivota je len jej kvazi krasne telo a ukazovanie svojich fotiek na socialnych sietach. Kazda chce byt modelka.

ciernamalina

tie blondiny su p*ce vsade len kozy vystatuju cupky.
Kome1 ty si asi davas az prilis zalezat na vzhlade ked tak odsuvas na druhu kolaj menej pekne dievcata. Si rovnako prizemna ako chalani a muzi ktori takto zmyslaju ze musia mat po boku dokonalu telom krasavicu a tie menej krasne sancu u nich nemaju.

Peter27

Hach, tak to je pravda, najmä u puberťačiek to pozorujem. Opakujú sa jedna po druhej ako opice zo ZOO. Veď to že každá jedna sa na FB hrá na niečo čo nieje a to dokonalú krásku a potom keď ju človek stretne na ulici tak je omračený že kde sa tá kráska z FB stratila.

quelle

Peto ved to vie hadam kazdy ze ludia si pred tym nez uploaduju fotky na web upravia. Moja kamoska to tiez robi. Tu nadvihne prsia, tu vymaze vyrazky, zvacsi oci pery, zostihli pas, rozjasni tvar a hotovo. A ked som sa jej pytala ze naco je to dobre ved kto ta pozna vie ze tak dokonale nevyzeras tak ze vraj pre tych s ktorymi sa nestretne lebo su daleko a mozu lutovat ze taku krasku nepoznaju. A ze aby jej byvale spoluziacky a kamosky zavideli aka je krasna.
A najradsej mam tie fotecky kde kazda druha spuli papulu ci vykukuje spod slnecnych okuliarov alebo tie selfie z hora co fotia.
Krasa nieje vsetko lenze vysvetli to 18 az 30 rocnym chlapcom s plnymi gulami.