Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi sa bojim súdu - mam krce v bruchu, ako prekonat stres

Príspevok v téme: Velmi sa bojim súdu - mam krce v bruchu, ako prekonat stres
stresujuca33

Prosim poradte mi ako zvladnut stres ked ma o dva dni caka uz druhy sud s byvalim priatelom prvy dopadol tak ze mne zverili syna do opateri a k nemu chodi len na tyzden v mesiaci...neboli sme zobraty .syn ma 4 roky....doteraz sme museli chodit k psychologicke ale mna to velmi vycerpava ....,mam vsetkeho plne zuby ....a ako nahle pride nejaka dalsia pozvanka k psychologicke alebo nejaky papier zo sudu ....brucho mi zvieraju krce a prehana ma...nenavidim sudy .....byvali si podal o zverenie do svojej osobnej starostlivosti vraj mu nestaci tyzden zo synom a ja teraz velmi tazko znasam ako to dopadne ....neviem ako vydrzim v tej miestnosti s byvalim ked bude sud....a podotykam ze nikdy sa o syna nestaral kym sme sa nerozisli preto ze si nasiel inu s deckom a zrazu je z neho starostlivy otecko ...aj na pomoci jeho rodicov ktory ma nenavidia a neustale do byvaleho hustia aby bojoval proti mne a syna si vysudil.......od zaciatku nasho vztahu ma jeho rodicia nenavideli a dohovarali byvalemu aby si nasiel inu ze ja som mu neni hodna lebo som z vychodu a on zo stredu slovenska.a aka som nula a uboziacka toto som 6 rokov pocuvala..velmi mi znicili zivot a psychicky ma nicili ..syncek to znasa tiez tazko je nervozny place nevie kde ma domov vlastne pyta sa ma preco uz nelubim ocka a ked mu vysvetlim ze ocko musi byvat teraz tam tak sa rozplace....velmi tazko to prezivame obaja ....a najviac sa bojim sudu ako dopadne ked ho zveria byvalemu ja uz na tomto svete nemam co robit ja som sa zaprisahala....nemam sa ani kde vyrozpravat tak aspon tu ...

[zruseny37]

Taká nahrávka nie je dôkaz. Môže to byť vytrhnuté z kontextu, mohol mu všeličo nasľubovať atď. So synom máš dobrý vzťah, nie? Takáto manipulácia rozhodne nie je v poriadku a ešte k tomu nahrávanie, aby to použil proti tebe. Keď je doma všetko v poriadku, tak k úplnemu presunu nemôže prísť. Žije s tebou, je na teba zvyknutý. Vzali by ti ho len vtedy, ak by si niečo nezvládala zabezpečiť, ale to v tvojom prípade nehrozí!

stresujuca33

Ano bola u mna aj socialna pracovnicka vseko je v poriadku ja mam pre syna plne vsetko zabezpecene a vraj aj byvali ma ...vyzivne plati ppravidelne ale tvrdi mi ze ma dost dokazov aby mu sud syna zveril...ze vraj sam syn ked bol u nich povedal ze nechce ist viac k mame ....ma to natocene na kamere a ukaze to sudkyni....on totiz robi vsetko preto aby maleho vysudil...

[zruseny37]

Ak bol doteraz u teba a ty sa máš teraz ako postarať o syna, teda máte bývanie, jedlo a všetko vyriešené, tak sa nemusíš báť, že by ti ho zobrali. Prinajhoršom budete mať striedavú starostlivosť. Platí ti výživné vždy včas? On sa má ako postarať?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Velmi sa bojim súdu - mam krce v bruchu, ako prekonat stres - Fórum - ZDRAVIE.sk