Snazim sa a potom zrazu zbytocne

Príspevok v téme: Snazim sa a potom zrazu zbytocne
snazimsa

Uz mesiac sa snazim schudnut. zdravo jem,orientujem sa podla poctu kalorii,hybem sa a cvicim.Pred 5dnami mi vaha ukazala 55,3kg,konecne.Cez vikend sme slavili v rodine 50tku -normalne som tam jedla-ziadne prezieranie a vcera ked som sa postavila na vahu mam zasa 57kg.Nechapem,to ked jdden vikend si nedavam extra pozor co dam do ust hned mi pojdu kila hore??

Zemjak

Ak drzis dlho dietu a potom hned zacnes jest ako clovek co dietu nedrzi, telo si hned vsetku tu prenho ,,nadbytocu" energiu ulozi (lebo si prijimala malo kalorii a teraz, ked si prijimala viac ako zvycajne, telo malo moznost si ulozit zasoby lebo je zvyknute na chudnutie. To v skratke znamena, ze telo si ulozi co najviac tukov, aby potom neskor, ked budes na diete, mohlo vsetky tie ulozene tuky opat spotrebovat.. Proste aby malo z coho prijimat energiu). Takze ak si bola na diete kde chudnes a chces skoncit, mala by si postupne jest viac a viac az do odporucanej davky energie aby si zbytocne zasa nepribrala.

redka

2 kila mozu lietat hore dole kazdy den... moze za to napr vyssi prijem soli, alebo zle vyprazdnovanie... tiez mozes nabrat ked viac cvicis... ja odkedy som zacala cvicit pribrala som 4 kila a stravu som vyrazne nezmenila... tiez mozes nabrat pred menzesom... z necelych 2 kil by som si hlavu nerobila...