Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapálené lymfatické uzliny

Príspevok v téme: Zapálené lymfatické uzliny
ivuskka

Ahojte,
Vo štvrtok v noci sa mi spravil boľavý kopček v podpazuší. Nebrala som to na ťažkú váhu, skôr som si myslela, že je to obyčajná vyrážka alebo reakcia na nekvalitný dezodorant. No čím ďalej, tým viac to bolelo. Od soboty v noci je pre mňa nemožné spať na pravej strane - tam sa nachádza uzlinka. Ruku nezdvihnem, pretože pri akomkoľvek jemnom pohybe, sa mi tisnú slzy do očí od bolesti. Nekrvaca to, ani nehnisa. Je to červené, napuchnute, presahuje to šírku 2cm a na dotyk a akýkoľvek pohyb veľmi bolestivé - prikladám fotku.
Kamarátka - zdravotná sestra na neurológii - mi povedala, že to môže byť zapálena lymfaticka uzlinka. Vyhľadala som si to na internete. Vo väčšine príspevkoch, fórach a diskusiách sa však uzliny spájajú s nádorovým ochorením.
Keďže som bola momentálne operovana na fistulu, mala som PN cca dva mesiace, takže by som si ďalšie voľno najradšej nebrala.
Nejaké rady, skúsenosti? Vopred ďakujem za Vaše užitočné a rýchle rady.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.