Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V poslednom čase veľmi precitlivena

Príspevok v téme: V poslednom čase veľmi precitlivena
Dália

Dobry den, mam 16 rokov. Nemala som nikdy frajera aj ked som po Tom túžila ked som videla ze kamarátky majú tak som si povedala ze počkám na toho pravého ze ked prídem na strednú skolu tam sa urcite zaľúbim a tak sa aj stalo. Sme 6 mesiacov spolu stretávame sa cez víkend niekedy aj cez tyzďen ale to len na hodinku. On bol moj prvý, ma 18 rokov. Som prvý krat takto zaľúbena, lubim ho a veľmi žiarlim verím mu ale stále si domyslam ze je s druhou babou alebo ze si s nejakou piše, myslím len na neho na nic iné sa nedokážem sústrediť ani na učenie odkedy som s nim sa mi veľmi zhoršil prospech. Posledné 3 mesiace sa budím v noci a placem z ničoho nic a hneď mu volám ze kde je, nechápem to. Tieto mesiace som taká precitlivena ze ked sa pohádame alebo mi povie len nejaké slovo ktoré mi nesedí hneď sa rozplacem. Neviem udržať ten plač. Nedokážem to. Proste sa to nedá opísať . Neviem preco to je ci mam nejaké psychické problémy alebo to môže byt spôsobene antikoncepciou ktorú beriem 3,5 mesiaca. Ked som s nim som šťastná, nic iné mi nechýba ked vidím jeho ale akonáhle prídem domov som zase mimo a placem. Je pravda ze doma mame tiež problémy,nemam sa komu vyrozprávať otec ma nenávidí len co ma zbadá na mna kričí a mama ta je cely den v robote takze ani s tou moc nekomunikujem , som jedináčik takze sa nikomu nemôžem vyrozpravat jedine kamarátke a ta mi moc neporadí takze racej vsetko držím v sebe. Ak máte aj by takéto problémy alebo viete ako mi pomôct prosim napíšte mi. Ďakujem

salon

Draha Dalia,
Ano je to tak. Tvoja precitlivenost prameni z antikoncepcie. Vykyvy nalad atd. Dalej je to tym,ze mas doma problemy a teda si najradsej v naruci priatela,lebo on ti poskytuje urcite chvilkove bezpecie.
Dalej je to preto,ze si prvy krat zamilovana a teda hormoniky si s tebou robia co chcu :-)
Nicoho sa neboj. Mas teraz take medzi-obdobie,kde uz nie si dieta,ale ani dospela,cize preto sa takto citis.
Ale musim ta pochvalit za tu antikoncepciu. Moja neter mi nedavno volala,ze je tehotna a ma 16r.! No to je ale ina tema :-)
Tiez si zhorsila prospech z jednotiek na patky! Ale uz sa bifli,lebo sak prepadnut hadam nechcete baby jagy :-)
Musis len vydrzat a zapamataj si,ze nic netrva vecne a konaj vzdy tak,aby si bola na seba vzdy hrda :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V poslednom čase veľmi precitlivena - Fórum - ZDRAVIE.sk