Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto ide do toho so mnou - 30 DS

Príspevok v téme: Kto ide do toho so mnou - 30 DS
Patinka

Ide o to že chcem znovu odcvičiť výzvu od Jillian - 30 day shred. Raz som ju už cvičila a som naozaj spokojná :) Ale chcem si ju zasa odcvičiť, docvičila som ju asi pred 4 mesiacmi, takže moja kondička je znovu na bode mrazu, naozaj píšte mi iba tie/tí čo važne chcú, nie že po 3 dňoch mi niekto napíše že sa mu už nechce, potrebujem niekoho s kým by sme sa navzájom podporili ak by to jeden druhého prestávalo baviť, alebo keby už nevládal..

Kto o výžve ešte nepočul je to o tom že sa cvičí 30 dni v 3 leveloch, obtiažnosť levelov sa stupňuje, takže 1.level najľahší, 3. najťažší. Každý level sa cvičí 10 dní.

A tiež chcem vopred upozorniť že to nemám v pláne cvičiť každý deň, aspoň každý 3. alebo 4. deň voľno, počet dni kedy sa cviči sa nemení stále 10.

Kto ma záujem píšte do komentárov, môžme si aj písať čo sme jedli alebo iné blbosti :D :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kto ide do toho so mnou - 30 DS - Fórum - ZDRAVIE.sk