Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiadna baba ma nechce

Príspevok v téme: Žiadna baba ma nechce
zbytocnyja

Ahojte čo mám robiť baby ma vôbec nechcú každá sa mi smeje nepíšu mi ani na pokeci nelajkujú mi veci na fb a to mám viac než 800 priatelov..aj v skole ku mne nejde ziadna baba len tak pokecat ani na chodbe vonku proste nic zevraj som skaredy ale ja vyzeram uplne normalne len som strasne chudy je to tym?? baby pacia sa vam velmi chudy chalani?? asi nie... vobec nepriberam mam problemy a chcem to uz ukoncit chcem sa zabit nikdy nebudem mat babu a podla mna som zbyrocny na tomto svete nemam buducnost som skaredy chudy a nechcem zit ... ako sa mam dostat z tychto myslienok?? antidepresia beriem uz rok ale stale mam chute sa zabit ostatne my pomohlo ..

Nellyxz

Ahoj mne osobne sa pacia taky ktory su vecsi nez ja a vyssi .A ked si mozno stale seriozny skus ty za nimi chodit usmievat sa neponizovat baby a neurazat

embryo

este doplnim boboboba, na dobre drzanie tela sa odporuca brigada na melonovej farme, postaci ti nosit pod pazuchami melony po dobu minimalne jedneho tyzdna... hned nadobudnes ten spravny postoj k zivotu a drzanie tela, o ktore sa mnoho muzov neuspesne pokusa :-)

boboboba

problem nieje v tom ze si chudy. Lepsie byt chudy ako tlstoch. Vela robi aj uces, oblecenie, to ako sa tvaris, ako sa spravas, aky mas postoj tela, ako sa vyjadrujes. Skus posilnovat a viac jest, niektorym muzom to pomoze nabrat aspon trochu svalovej hmoty.

sewie

ale vies co, na chudosti vobec nezalezi...moj posledny frajer bol chudy jak palicka-nohy mal asi tak chude jak moje ruky a aj tak sa mi strasne pacil! a to som teda vobec neni na chudych:D...pritazlive bolo na nom jeho sebavedomie, charizma, krasny usmev a mily pohlad-vedel ma rozosmiat a ked mi bolo na nic tak ma vedel uetesit-o to ide!...je tolko chudych chalanov ci tucnych bab, po ktorych sa idu potrhat lebo z nich vyzaruje sebavedomie, makaju na sebe po inych strankach...
tvoj pristup je taky-chcem a chcem a preco mna nechcu?...a mas co ponuknut? nemylsim fyzicky...ale makaj na sebe-na nejakych zaujimavych konckoch, vedomostiach, sebavedomi...
vies kolko chlapov mi prislo fyzicky atraktivnych ale ked osobnost bola na nic...absolutne ma nezaujimali...

plus ako ti uz povedali- B12 moze pomoct...kamoskinmu frajerovi aspon pomhla...mimochodom poznam dievcata/zeny, ktorym sa stihli chalani pacia...a navyse aj chudy chalan moze nadobudnut svaly a mat velmi peknu postavu...tak sa prestan lutovat a bud chlap a nie male ufnukane dieta!

Kýčera

Máš tu už dobré rady a ja sa pridávam.Chudosť môže byť dočasná,genetická,ale aj chorobná.Ak chceš pribrať,mal by si sa obrátiť na lekára,kt. Ti potvrdí alebo vyvráti chorobný stav-zvýšenú činnosť štítnej žľazy,nedostatok B 12,...a môžeš pribrať.A vieš Ty,koľko báb behá po svete,kt. by Ťa chceli?Tak nevymýšľaj sprostosti,situáciu začni riešiť-návšteva obvodného,ak tam bude všetko o.k.,môžeš chuť zabiť sa pretaviť na CHUŤ CVIČIŤ,naberať svalovú hmotu a potom budeš mať opačný problém-ako sa báb zbaviť.Veľa odvahy!

purplepink

mna by zaujimalo kolko mas rokov? kedze chodis este do skoly (predpokladam na strednu) tak je normalne ze si chudy... muzi dospievaju dozrievaju neskor, a tym padom aj mohutneju ;-) takze hlavu hore, pretoze este zmuznies a potom vsetky tie sumienky co nejavili zaujem sa ti budu same hadzat pod kolena :)

NO2

Vieš, vysvetli si to tak, že každý tára do vetra do vnútorných hodnotách a nakoniec aj tak každý pozerá na výzor.
Keď ťa nechcú, tak sa na ne vyprdni a rob niečo užitočnejšie ako to, že chceš byť s nejakou babou.
Ja som bol s babou na výlete v Tatrách. Je to naša babka, ale aspoň som sa mohol každému pochváliť a nikomu som pri tom neklamal:-)
Jediné, čo ostáva tak tebe ako aj mne, je že si buď nájdeme staré baby alebo pôjdeme do bordelu.
Tá prvá možnosť je lepšia. Aspoň niečo zdedíš a kur.a ťa len o prachy pripraví...

hehe1

a preco si chudy? mas zdravotne problemy, alebo iba malo jes? nieco s tym urob, nehadz flintu do zita...moze byt mnozstvo pricin, preco nepriberies...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiadna baba ma nechce - Fórum - ZDRAVIE.sk