Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnacka

Príspevok v téme: Hnacka
gabika2911

Dobry den,

chcela by som sa spytat ci by mi niekto nevedel poradit, alebo ci niekto nema podobne skusenosti... Asi pred piatimi dnami ma bolelo hrdlo,usi, dostala som nadchu, mala som aj teplotu. Na druhy den som sla k doktorke, ktora mi dala antibiotika na to. Po dvoch tabletkach som dostala hnacku. Tak som ich prestala po dvoch dnoch brat. Dala som si probiotika, cierne uhlie a nepomahalo mi nic. Na zaciatku som strasne vela pila, tak som si myslela ze mozno aj z toho mozem mat problemy, no to je asi blbost. Dodnes mi hnacka stale nepresla, skusam cierne uhlie, trochu pomaha no nie az tak velmi. Tiez pijem iba cistu vodu. K lekarke momentalne nemam az tolko casu ist a rada by som sa vyhla tomu, aby som brala dalsie tabletky.
Neviete mi niekto poradit co si dat, aby mi to preslo?

Dakujem za pomoc.

gabika2911

Vcera som bola u doktorky, dostala som 2 infuzky proti dehydratacii, urobila mi vyter a vysledky budu az v utorok. Stale mi nic nepomaha, drzim dietu a stale nic... no a ked som sa pytala co dalej tak povedala ze ak to neprejde zasa prist v utorok, no neda sa mi stale behat po doktoroch, ked maturujem buduci tyzden...

RNG

Na virusy je plno doplnkov, co su neskodne a velmi ucinne. Pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Tam najdes hromadu antiviralnych, co dnes aj tak odporucam brat kazdemu preventivne viacero, lebo zijeme v case tichej epidemii viralnych infekcii, ktore lekari nechavaju viacmenej nepovsimnute, aby si boj s nimi telo vybojovalo bez pomoci.
Ale to zvysuje znacne skody virusami napachane na tele, tj nie je to najlepsi pristup ku veci

mastie

asi by viac u teba zavážilo,keby ti povedala,že za tým bude nejaký vírus, v takom prípade sa telo zvykne s infekciou vysporiadať samo vďaka imunitnému systému,takže sa z toho nemusí robiť veľké haló,keď je žiaľ prístup iný, nebuď sklamaná,užívaj čo ti nariadila,a potom sa podľa potreby ohlás

gabika2911

U doktorky som bola vcera. Ani sa ma nepytala co mi je a ake ma. Problemy, dala mi iba papier aby som si kupila smectu a hylak a jedla banany.. tym to u nej skončilo....

RNG

Na hnacku casto ppomoze brat masivnu davku colostra, kopcom lyzicu zmiesat s lyzicou napr psylia, rozmiesat rychlo v pohari vody a okamzite vypit, skor nez zhustne, a po dvoch hodinach zobrat probiotika. Toto opakovat kazdych 8 hodin a obvykle hnacka zmizne za den-dva.

mastie

dostala si ATB,bez vyšetrenia krvi?
keď si dostala hnačku mala si upovedomiť doktorku,opýtať sa čo ďalej,
máš v sebe infekciu,čo je za ňou by sa malo zistiť,neviem či ti pomôžu ľudové recepty

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnacka - Fórum - ZDRAVIE.sk