Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co je to laska? Kedy viem ze lubim?

Príspevok v téme: Co je to laska? Kedy viem ze lubim?
gabikahamel

Ahojte, prosim Vas o radu. Mam 20 rokov, som slusne vychovana, so z uplnej rodiny, mam vela kamaratov a veujem sa modelingu. Vela cestujem a vela sa ucim, preto je pre mna tato otazka nepoznana. Mám najlepsiu kamaratku uz odbdetstva, ktoru mam neskutocne rada a vedela by sm s nou byt 24 hodin denne 7 dni v tyzdni, tak isto to vidi aj ona, sme spriazneee duse:))
No ide o chalanov, nie som si ista ako spoznam ze to je laska. Teraz sa stretavam s jednym kamaratom, vlmi sme si blizki, uz boli aj pusinky, no stale ss neviem v sebe zorientovat, ze co to k nemu vlastne citim.

Delete 2

Ak budeš skutočne milovať...budeš o tom určite vedieť!!!!

Nikoho sa nebudeš musieť pýtať!

Ver mi...ak niekto necíti niečo tak by to nemal robiť nasilu. Platí to vo všetkom.

Ak je ti fajn tak nerieš. Ale ak sa pýtaš tak podľa mňa nemiluješ :)

kafe

nesnaž sa vtesnať kocku do guľatého otvoru, či pocity do slov a definícií. Nech by tu padla akákoľvek definícia lásky, ty ju môžeš prežívať a pociťovať inak. Ty sama si odpovedz na otázku - kedy viem, že ľúbim? Podľa mňa je dôležité, že je ti s ním dobre a ste si blízky. Užívaj si to a nerieš, nemudruj, neanalyzuj. Časom uvidíš, kde sa dostanete, či puto medzi vami silnie a potrebujete sa alebo nie a niečo tam chýba. Pre lásku neexistuje nejaká norma, len tvoje vlastné pocity ti povedia, či je to ok alebo nie. Možno to láska neni ale je ti dobre. A? Páchaš nejaký zločin?
Rovnako by si sa mohla pýtať, kedy viem, že som zdravá?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co je to laska? Kedy viem ze lubim? - Fórum - ZDRAVIE.sk