Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
Ivana2420

Dobrý deň. :)
Možno je to trochu blbá otázka..ale mám hrozne stresy. S priateľom sme spolu pol roka, spali sme spolu 4 krát. Vždy s ochranou samozrejme, avšak včera sme mali sex, tiež s kondómom, priateľ sa normálne urobil do kondómu,vyhodil ho a nasadil si daľší. Opäť sme mali sex avšak kondóm nám praskol. Samozrejme, hned ho vytiahol. Mám strašne stresy že by som mohla byť tehotná. Myslíte si, že by ešte mohli ostať nejaké spermie na penise po sexe, ktoré by sa pretrhnutím kondomu mohli dostať k vajíčku? Prosím odpustite si blbé komentáre..Dakujem za každú jednu radu. :)

Jupila

Myslim, ze nie, ako je tam mala sanca, mala si plodne dni? A kedy mas dostat menstruaciu a kedy sa to stalo? Keby si si naozaj nebola ista radsej uzi tabletku po. A skuste tak sex s kondomom ze sa do teba neurobi ale ze ho vytiahne este predtym to mas vacsiu istotu

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.