Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktory organ to sposobuje

Príspevok v téme: Ktory organ to sposobuje
vedec

No ja mam taky zvlastny problem a neviem ci mi vobec niekto bude vediet pomoct. Kedze s tym ale nedokazem dalej zit, ostava mi este tato moznost, opytat sa co najviac ludi, mozno sa najde niekto kto mi poradi lebo uz mam samovrazedne myslienky. Moje telo vylucuje zapach. Odskusane mam uz uplne vsetko; precisteny cely organizmus roznymi vyzivovymi doplnkami; detoxikacia; zdrava strava. Tazko sa to vysvetluje niekomu kto to nezazil..som mlady moderny clovek; sprchujem sa kazdy den, hygiena je u mna ozaj prvorada. Co to moze sposobovat preboha ktory organ sposobuje zapach? Zapchou netrpim, nie su to ani vetry, proste okolo mna taky divny pach...

Kýčera

Ak by si sa ma začal Ty na niečo pýtať v súvislosti s počítačmi,tiež by som nechápala a pozerala na Teba ako vyoraná myš,ale snažila by som sa Ti odpovedať.Na tú genetiku zabudni,myslím si,že Tvoju problém sa bude nachádzať v ústnej dutine a od toho sa treba odraziť.Máš tieto možnosti:návštevu
1.lekára,kt.Ti urobí výtery a zistí,či tam nemáš premnoženú nejakú baktériu,candidu,...a ak áno,nasadí ATB;
2.zubára,kt.vylúči/potvrdí zubný problém a tento vyrieši;
3.alternatívneho pracoviska,kde Ti zistia rôzne choroby,baktérie,...začnú s cielenou detoxikáciou,liečia prírodnými prostriedkami,zappovaním.
4.Požiadať Trojklanneho o pomoc,mám taký pocit,že sa tým zaoberá.
5.Pustiť sa do samoliečby,ale to by som na Tvojom mieste neskúšala,aspoň nie na začiatok,nemusel by si z toho výjsť celkom bez ujmy,nemáš žiadne vedomosti,skúsenosti,...
Z úst sa vie šíriť veľmi nepríjemný zápach-HALITÓZA aj pri zápale ďasna,info nájdeš na vebe aj tu na fóre a zvýrazniť ho môžu aj tie aromatické potraviny.Platí aj to,čo Ti napísal Trojklanny o orientálnej diagnostike z jazyka,problém môžeš mať aj na niektorom orgáne.Takže sa rozhodni,čo budeš teraz robiť,nehľadaj orgán,ale príčinu svojich ťažkostí.Príspevky si viackrát prečítaj,porozmýšľaj,niektoré veci vieš aj sám vylúčiť/dal si málo info/,použi hlavu a zváž,čo urobíš.Zatiaľ si zoškrabávaj povlak z jazyka,meň zubné kefky,pi veľa vody,žuj klinčeky a žuvačky s xylitolom,vynechávaj potraviny bohaté na cholín a síru,...pozoruj svoj stav a rozvíjaj vedu.

vedec

Mam 34. Som chudy uz roky. Pracujem s pocitacmi. Pot mi zapacha normalne tak ako kazdemu. Problem je v inom...niekedy proste z nicoho nic smrad....

Kýčera

Vedec,Ty máš problém,Ty ho chceš vyriešiť,tak sa nezaoberaj tým,prečo sa pýtame na to,či ono,ak chceš odpovede,ale ODPOVEDAJ!Žeby to bolo tým,že máme viac životných skúseností,vieme spájať súvislostí,...?Tak a ja Ti odpoviem,prečo som položila tieto otázky,každá rasa má totiž svoju vôňu a teraz som túto možnosť vylúčila.Ale Slovák si a rozumieš slovenčine,či?Vek treba uvádzať kvôli tomu,aby sme vedeli akou formou s Tebou môžeme komunikovať,už chápeš?A čo tie ostatné otázky?

vedec

Ja si to nesmierne vazim ze sa mi snazite pomoct. Som dospely clovek a beloch..i ked nechapem aky to ma na to vplyv. Ano ten jazyk...prosim ako sa daju precistit tie vsetky organy?

trojklanny

Kyčera, samozrejme súhlasím,a samozrejme aj trojklanny sa učí...
Inak oprava na čreva,má byť zamorene, blbý mobil,ospravedlňujem sa.

Kýčera

Trojklanny,ja som vaše príspevky včera nečítala a reagovala len na "vedca" medzi reklamou.Nie som jasnovidec,nevidím do jeho hlavy.Predpokladala som však,že skutočné má tento problém a Ty vieš niečo,čo ja nie,niečo som prehliadla,možno ho poznáš,...bola len zvedavá-veď som baba.Spomenula som si,že som sa už niekde stretla s týmto problémom a preto tie otázky.Inak je úplne jedno,kto má/nemá pravdu,podstatne je,že všetci zúčastnení sa mu snažili POMOCŤ.Možno ju má nakoniec Shayleen,kt.ako prvá prišla s týmto podozrením a chlapec je zmätený,neskúsený,nemá odžité,nepochopil,...A je toho ešte veľa,čo Kýčera nevie,...

trojklanny

vedec,konečne nejaká indicia. Biely povlak na celom jazyku,pri koreni,v strede jazyka,všetko ukazuje na tráviace orgány,žalúdok,pankreas, tenké aj hrubé črevo zakorenené toxickymi jedni.
Ako aj Kyčera spomínala,očista celého tráviaceho traktu,zhodnotiť jedalnicek, potom očista lymfu,ladvin a pecene, a popri tom aj chelatovať toxicity,lebo telo to už samo nezvláda. Potom začnú orgány správne fungovať,zápach ustupovať a t.d. A to zďaleka nie je vvšetko!

Kýčera

Vedec,akej si rasy,si beloch?Nezačal si náhodou chudnúť?Aké zamestnanie máš?Riešenie Tvojho problému môže byť celkom jednoduché,ak pracuješ náhodou s nejakými prchavými látkami,kt. Tvoja pokožka absorbuje a následne vylučuje.Smrdí Ti moč,pot-aj Ty sa potíš,dych,sliny?Povlak treba z jazyka zoškrabávať denne lyžičkou,množia sa tam rôzne baktérie a aj podľa Toho sa dá vyhodnotiť Tvoj zdravotný stav.Bol si už s tým u lekára?Podľa mňa,nie!

vedec

trojklanny velmi pekne ti dakujem,,,vidno ze sa vyznas! a dakujem aj vsetkym ostatnym ktori sa mi snazi pomoct, sorry ak som na nejaku otazku neodpovedal. prosim kde sa to geneticke vysetrenie robi? hanbim sa povedat doktorovi o co ide. aj tak doktorom neverim,,, nanajvys ma vysmeje. inak jazyk mam velmi biely, taky hruby povlak,,, co to znamena?
a prosim nemohol by si mi poradit ako sa teda ten detox robi predtym ako sa pojdem zosmiesnit k dr?? dakujem naozaj moc!!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktory organ to sposobuje - Fórum - ZDRAVIE.sk