Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brintellix - skusenosti

Brinte

Dobry vecer, Brintellix beriem asi 2 mesiace a okrem toho, ze som ovela kludnejsia a vyrovnanejsia pocitujem aj vedlajsie ucinky a to svrbenie, vyrazky ci skor cervene bodky po celom chrbate. Mam vacsiu chut jest a spanok sa mi zda horsi. Tak neviem..
Predtym som brala Elontril, necitila som sa po nom tak dobre, ale zase nemal na mna tolko vedlajsich ucinkov!

Paty

Brintellix mal na mna velmi zle vedlajsie ucinky a nic pozitivne. Hned som zacala citit,svrbenie celeho tela,svrbive vyrazky mam po celom tele,islo to postupne uz v 3.mesiaci uzivania az do oci,bolest a svrbenie oci,ospalost,svrbenie nosa aj usi a hlavy,aj lupiny.Zatial sa este stale trapim aj po vynechani vedlajsimi ucinkami z tabletiek.

Nikikik

Ja beriem brintellix uz mesiac, nemam neziaduce ucinky, akurat nedokazem nic zjest, dost chudnem, to je zle a mam zatemneny mozog je mozne ze je to aj z lexaurinu alebo liekov na ukludnenie inak je to dobry liek zabera rychlo

janinka pp

Ahojte,mamine po sucasnej atake - min.tyzden,lekarka predpisala Alventu,liecila sa inak na vysoky tlak,vcera dnes tlak 70/50 a menej,lekarka jej ide nasadit Brintellix,ake mate skusenosti s ovplyvnenim tlaku ? Ďakujem za Vaše odpovede

luciano

Dnes idem na kontrolu a pokúsim sa presvedčiť doktora nech mi Brintellix predpíše. Uvidím, čo na to povie....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brintellix - skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk