Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brintellix - skusenosti

rybbka

Ja som uzivala Alventu - stale sa mi chce spat, nevladzem,
som vycerpana a v posl. case mam aj problem so sustredenim.

Prosila som lekarku, ze potrebujem nieco na aktivizaciu. V minulosti som toho zvladala tolko (vsestranna, organizacny typ, na sport, som spolocenska, rada sa smejem, pozitivna......)!
Kde sa to vsetko vytratilo!? Skusila mi teraz nasadit Brintellix, - vraj na aktivitu. Vzpruzil niekoho tento liek? Napiste prosim svoje skusenosti.
Vdaka!

Tomas12345

To je liek na depresiu nie ? ty teda trpis depresiou ? Napis mi spravu . Ak trpis depresiou tak poznam skvely recept ktory ta jej zbavi :)

Billy123456

Mne nerobil Brintellik dobre. Na tazsie formy klinickej depresie sa mi osvedcil Venlafaxin /Alventa/ na stredne a lahsie Tianeptin /coaxil/.

dzejn28

ja ho beriem uz vyse roka, je dobry, ani neziaduce ucinky som nepocitila, len tiez mam pocit, ze mam zatemneny mozok a strasne sa mi chce v poslednej dobe spat... neviete cim to moze byt?

Brinte

Dobry vecer, Brintellix beriem asi 2 mesiace a okrem toho, ze som ovela kludnejsia a vyrovnanejsia pocitujem aj vedlajsie ucinky a to svrbenie, vyrazky ci skor cervene bodky po celom chrbate. Mam vacsiu chut jest a spanok sa mi zda horsi. Tak neviem..
Predtym som brala Elontril, necitila som sa po nom tak dobre, ale zase nemal na mna tolko vedlajsich ucinkov!

Paty

Brintellix mal na mna velmi zle vedlajsie ucinky a nic pozitivne. Hned som zacala citit,svrbenie celeho tela,svrbive vyrazky mam po celom tele,islo to postupne uz v 3.mesiaci uzivania az do oci,bolest a svrbenie oci,ospalost,svrbenie nosa aj usi a hlavy,aj lupiny.Zatial sa este stale trapim aj po vynechani vedlajsimi ucinkami z tabletiek.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brintellix - skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk