Brintellix - skusenosti

Paty

Brintellix mal na mna velmi zle vedlajsie ucinky a nic pozitivne. Hned som zacala citit,svrbenie celeho tela,svrbive vyrazky mam po celom tele,islo to postupne uz v 3.mesiaci uzivania az do oci,bolest a svrbenie oci,ospalost,svrbenie nosa aj usi a hlavy,aj lupiny.Zatial sa este stale trapim aj po vynechani vedlajsimi ucinkami z tabletiek.

Nikikik

Ja beriem brintellix uz mesiac, nemam neziaduce ucinky, akurat nedokazem nic zjest, dost chudnem, to je zle a mam zatemneny mozog je mozne ze je to aj z lexaurinu alebo liekov na ukludnenie inak je to dobry liek zabera rychlo

janinka pp

Ahojte,mamine po sucasnej atake - min.tyzden,lekarka predpisala Alventu,liecila sa inak na vysoky tlak,vcera dnes tlak 70/50 a menej,lekarka jej ide nasadit Brintellix,ake mate skusenosti s ovplyvnenim tlaku ? Ďakujem za Vaše odpovede

luciano

Dnes idem na kontrolu a pokúsim sa presvedčiť doktora nech mi Brintellix predpíše. Uvidím, čo na to povie....

Nata

Dobrý večer, moja mamka brala Brintellix, nemala takmer žiadne nežiaduce účinky, až na to, že bola veľmi ospalá cez deň a chcelo sa jej po ňom spať, aj keď mala minimálnu dávku večer. Mala už viac takýchto liekov, ale stále sa u nej prejavili nežiaduce účinky, skôr opačne ako by mali byť. Viac jej škodia ako pomáhajú a trapy sa stále. Má niekto podobný problém ? Prosím poraďte. Ďakujem