Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nosite doma podprsenku?

Kýčera

Nuž my,čo máme malé prsia,tieto problémy nemáme,a až v zrelom veku vieme vyťažiť z nedostatku prednosť.Mám rôzne druhy podprseniek a tie striedam podľa nálady,ale najviac času som hore "bez";nič ma neobmedzuje,nič mi nevisí,nemám žiadne reakcie od ich nosenia.Doma zásadne bez,len nie vtedy ak máme návštevu,ale často som bez aj vonku,ak mi nepresvitajú bradavky.No a vy sa prečo hanbíte?Za to,že ste sa predbiehali v rade a bolo vám udelené viac,za to sa naozaj nemusíte!

verutak

predsa v posteli pri sexe tvoje prsia vidi tak ci tak, mate spolu deti, preco trpis komplexom pri vlastnom muzovi? ak by ta mal rad iba vtedy, ked by si bola bezchybna, to by nebolo velke stastie, nemyslis?

Moireal

Ja podprsenku nenosim iba ked cvicim. Ale ja mam asi v tomto smere geneticke stastie...
Ale baby co maju male prsia..tam ozaj nevidim dovod nosit podprsenku, citala som, ze prave vdaka podprsenke prsia ochabuju a su nachylne na rakovinu...

zuzi74

Tak ja by som zase nemala pohodlie bez podprsenky. A ta lambada mi nesmierne vadi na tele. Kazdej vyhovuje nieco ine.

marlena321

ja si tiez myslim, ze upraveny by mal chodit clovek aj doma, pokial nebyva sam, ale s partnerom pripadne este aj detmi. deti tiez nie su zvedave na matkine ovisajuce a pohupujuce sa prsia s viditelnymi bradavkami . pokial clovek byva sam, nech si chodi aj nahy. mne by bolo blbe otvorit niekomu dvere ked nahodou zazvoni a citit sa trapne, ze mi bude cumiet na hrudnik, ktoremu chyba podprsenka. ked k nam pride vecer necakana navsteva a ja som uz v pyzame hoc aj paradnom, idem sa okamzite obliect.

kozy

este ked pred dcerou tak ok ale ako by sa asi citil synator keby takto videl matke priesvitajuce bradavky a obrysy prs cez tricko, je to neeticke..

vebe

Kazdy nech si chodi doma ako mu to vyhovuje. Ono doma nie je len muz ale velakrat aj deti. Mne napriklad hrozne vadilo, ked som bola pubertiacka a mama doma pod trickom nenosila podprdu, vadilo mi to ja neskor, pride mi to nevhodne ked to presvita. Bolo mi to neprijemne a rovnako by mi to bolo neprijemne pred vlastnymi detmi. Mna to neobmedzuje ked mam podprsenku, tak ju nosim vzdy.

N-ika

Arda, su to sportove podprsenky a maju ich vsade...prsia nielen nadvihnu ale ich aj drzia v peknom tvare...je to uplne ako by si ich mala v podprde, akurat ta nikde nic netlaci :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nosite doma podprsenku? - Fórum - ZDRAVIE.sk