Nosite doma podprsenku?

zuzi74

Tak ja by som zase nemala pohodlie bez podprsenky. A ta lambada mi nesmierne vadi na tele. Kazdej vyhovuje nieco ine.

marlena321

ja si tiez myslim, ze upraveny by mal chodit clovek aj doma, pokial nebyva sam, ale s partnerom pripadne este aj detmi. deti tiez nie su zvedave na matkine ovisajuce a pohupujuce sa prsia s viditelnymi bradavkami . pokial clovek byva sam, nech si chodi aj nahy. mne by bolo blbe otvorit niekomu dvere ked nahodou zazvoni a citit sa trapne, ze mi bude cumiet na hrudnik, ktoremu chyba podprsenka. ked k nam pride vecer necakana navsteva a ja som uz v pyzame hoc aj paradnom, idem sa okamzite obliect.

kozy

este ked pred dcerou tak ok ale ako by sa asi citil synator keby takto videl matke priesvitajuce bradavky a obrysy prs cez tricko, je to neeticke..

vebe

Kazdy nech si chodi doma ako mu to vyhovuje. Ono doma nie je len muz ale velakrat aj deti. Mne napriklad hrozne vadilo, ked som bola pubertiacka a mama doma pod trickom nenosila podprdu, vadilo mi to ja neskor, pride mi to nevhodne ked to presvita. Bolo mi to neprijemne a rovnako by mi to bolo neprijemne pred vlastnymi detmi. Mna to neobmedzuje ked mam podprsenku, tak ju nosim vzdy.

N-ika

Arda, su to sportove podprsenky a maju ich vsade...prsia nielen nadvihnu ale ich aj drzia v peknom tvare...je to uplne ako by si ich mala v podprde, akurat ta nikde nic netlaci :-)

N-ika

E ako Elena, to co si sem pridala, to su obycajne tielka...myslela som taketo tielka, tie udrzia prsia pevne a este aj formuju brusko...

Arda

Kocky dakujem vam za foto, tak ste ma pekne inspirovali, asi najviac sa mi pozdavaju tie lambady, vyzeraju pohodlne a trosku aj prsia nadvihnu....

N-ika

no fuj, ja teda podprdu nenosim uz hooodne dlho...to musi byt sviatok :-)
a to mam aj dieta a prsia mam velkost C...nosim uz len sportovu podprdu, alebo take iste tielko-je usite tak ze prsia pevne drzi (vid obrazok :-)
a doma pripadne aj v lete chodim bez nej...
neznasam tie tlaciace kostice, citim sa v nej jak v pancieri a ta otrasna vystuz, vsak to musi byt pre chlapa pocit ako keby mackal vankus :-)...uz som si odvykla:-) a manzel ma z toho radost :-D