Poraďte prosím s problémom (zdurené uzliny)

Príspevok v téme: Poraďte prosím s problémom (zdurené uzliny)
Daniela29

Dobrý deň,
rada by som sa opýtala, či nemáte niekto nejaké skúsenosti s mojím problémom. Na ľavej strane krku sa mi zdurila uzlina, ktorá je bolestivá a bolesť siaha niekedy po krku až k hlave + sa mi vyhádzali na hrudníku a chrbte veľké vyrážky, ktoré sú tiež bolestivé a veľké. Mám celkovo problém s imunitou, prekonala som aj mononukleózu, ale momentálne už neviem čo sa deje opäť. Nejaký zápal? Štítna žľaza alebo...? Poraďte prosím, ak o tom niečo viete. Ďakujem a prajem všetkým pekný deň.
Daniela(23)

Kýčera

Dúfam,že si bola už u lekára.Ak nie,čo najskôr ho vyhľadaj,môžeš mať aj nejaké infekčné ochorenie.Pri najlepšom je to len zápal uzlín,štítnu žľazu vylučujem,ale môže to byť aj vážnejšie vzhľadom na tie vyrážky.

mascha

zrejme si sa nezbavila infekcie tá prešla do lymf.systému...
na lymfu je dobrá aj echinacea,z iných byliniek napr.yzop,lipkavec pravý,zádušník brečt.,archangelika lek.semená,komonica lek.,spráškovať a používať napr.do tvarohu...
lymfu môžeš detoxikovať citrusovou šťavou,je na to presný návod,ale môže ti pomôcť aj jednoduchá očistná kúra 2 PL,citron.šťavy,2PL javor.sirupu,štipka a viac chili,3 dl teplej vody,piť na lačno každé ráno...