Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenacuvam s porozumenim

Príspevok v téme: Nenacuvam s porozumenim
einstein

Caute vseci neviem ci ste sa niekto uz niecim takym stretli ale v posledne dobe mam pocit ze neviem dobre nacuvat ostatnym ludom a neviem kvoli tomu zaujat ani svoj postoj na to co mi hovoria,,,citim sa ako dement...jednoducho vyzera to tak ze ked mi nieco niekto zacne hovorit tak absolutne nechapem co mi hovori...ako keby bola medzi nami nejaka stena ktora mi v tom brani...neviem ci mam kratke vedenie a potrebujem cas na to aby som vsetky tie informacie vstrebal alebo neviem ale uz ma to poradne hneva...mozno to suvisi aj s tym ze sa neviem dobre sustredit, a ked sa snazim susterdit sa tak neviem ako sa to robi :D HELP

joro

Ahoj možno si len prepracovaný alebo ako sa hovorí syndróm vyhorenia snád by pomohla nejaka dovolenka, ja mám taký pocit už dlho asi už od nepamäti a nie je to nič príjemné ked na teba všetci pozerajú, že čo to zasa trepeš hlavu hore bud chod doktorovi alebo ten oddych držím palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenacuvam s porozumenim - Fórum - ZDRAVIE.sk