Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ona on alebo rodina?

Príspevok v téme: Ona on alebo rodina?
mataffary

Ahojte.
Pred 4 rokmi som sa dala dokopi s dievcatom ja som mala 23 a jej tialhlo na 20, ja som uz vtedy mala vo svojej orientacii jasno a mala som aj dost skusenosti vo vztahu s chlapmi aj zenami a viac menej som uz mala vtedy jasno co chcem.ona je s tazko katolickej rodiny.no zalubili sme sa doseba a neriesili sme nic.casom nastali problemi a pravidelne rozchadzanie sa a hlavnym problemom bola rodina pretoze jej velmi vadilo ze ja som kjnim ani nemohla ist ked boli jej rodicia doma lebo oni isto tusili ze niesme len kamaratky a nemohli ma tim padom ani citit a nadavali namna uplne bezdovodne.skusili sme to vyriesit utekom do zahranicia kde sa beci zdali sice lahsie ale napokon sme sa koli okolnostiam pracovym aj zdravotnym museli vratit nazad na sk.ja aj ona sme sa tu opat zamestnali a problemi sa zase zacali kopit ona si uvedomila ze na sk ostat dlho nechce a ze chce ist do zahranicia.ja tu ale momentalne mam pracu v st.sprave a neni uz premna take lahke to tu zabalit a ist snou.no keby mi teraz nedavno nedala definitivne zbohom bola by som ochotna ist snou.no vitkla mi ze ma uz nemiluje a ze sa v tomto vztahu trapila koli rodine a nakoniec mi tam pridala aj dalsich par inych dovodov.ze ona bude mozno s chlapom a ze ona je asi bi.a chce mat asi v buducnosti aj dieta.boli sme spolu 4 roky aj napriek problemom kt nas vztah suzovali sme bychadzali celkom dobrbe a aj v posteli bola somnou ako so zenou nanajvys spokoj a.moja otazka znie.je mozne aby bola po takejto skusenosti schopna viest normalny vztah s chlapom alebo to urobi hlavne koli rodine a ich predsudkom? Ja ju stale milujjem s rozchodu sa tazko spametavam
No verim ze bisexualita neexistuje tak ako ju ludia prezentuju a ze cloveka to vzdy taha viac k jednej alebo druhej strane.co si otomto myslite vy? Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ona on alebo rodina? - Fórum - ZDRAVIE.sk