Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemam ziadne zaluby ani priatelov

Príspevok v téme: Nemam ziadne zaluby ani priatelov
ananasik

Ahojte.
Prosim vas o radu. Nemam absolutne ziadnu zalubu a tym padom ani priatelov. Cele dni travim sama.
Vobec nic ma nebavi a uz mi to ide na hlavu lebo nemam sa s kym ani porozpravat ani ist na kavu a podobne.
Frajer ma kamaratov a obcas idem s nimi aj ja sadnut, ale nemam tam co robit lebo sa bavia o chlapskych temach....
Ale rozmyslala som skor cim by som si vyplnila cas, pretoze pracujem na PC, takze hry sa mi hrat nechce, nechce sa mi citat knihy, casopisy mi pridu ze su len o reklamach a obrazkoch a malovat neviem (som z umeleckej skoly a nemam k tomu vztah). Neviete mi pomoct vymysliet mi nejake zaluby, co by som mohla vo volnom case robit? Vsetko co som skusala skoncilo tym, ze sa mi to robit nechce resp cinnost vo mne nic nevyvolala.
Dakujem

LMarika

Keby som mala deti, dala by som kazde dieta na jeden hudobny nastroj a na jeden sport. Ale predpokladam, ze ty si uz dospela. No mas priatela a aj to je nieco, takze nie si celkom sama. Poznam viacere zeny, ktore v zivote nemali jedinu kamaratku, ale nemohli byt proste bez chlapa a ten jeden clovek im uplne stacil. Myslim si, ze ak ako dospela tuzis po kamaratkach, tak by si ich kludne mohla najst pri niektorom zo skupinovych sportov, skus napriklad aerobic, zumbu, brusne tance, pripadne aj kurz sebaobrany... Ja som mala kamosku, ktora bola uplny introvert, do povahy dobre dievca, len trochu plache a kamaratky nemala takmer ziadne. Na diskoteky zacaa chodit az v 19-tich a dala sa dokopy, samozrejme az v dospelosti, hned s prvym, ktory o nu prejavil zaujem. Myslela som si, ze taky pekny chalan urcite musi byt poriadny suknickar a akonahle dosiahne s nou sex, posle ju do prdele, ale mylila som sa. Laska ju uplne zmenila. Z chuderky chodiacej celu pubertu v staromodnych svetroch, ktoru vyhcovavala babka, sa stala sebavedoma zena zmenena na nepoznanie. Laska ju zmenila, pekny chalan pri nej zostal, myslel to s nou vazne, dnes su manzelia a maju dieta. Zije aktivnym spolocenskym zivotom, chodi na zumbu, na aerobic, do posilky, ma vsade kopu kamosiek, maluje sa, oblieka sa podla najnovsej mody, no ak by ju stretla nejaka byvala spoluziacka zo ZS niekde vonku na ulici, veruze by ju ani nespoznala, tak dobre vyzera, pricom v puberte ju mali vsetci, viac-menej skor za chuderku. To bol len jeden priklad, ze nemusi vsetko zostat tak, ako je a aj introvertka si moze najst kamaratky, len treba tomu trosku pomoct: vyjst medzi ludi. Aktivita musi vyjst z tvojej strany, ty musis byt ta, ktora ide medzi ludi, lebo ludia nepridu k tebe do bytu, ak budes len doma sediet. Kedze pracujes s pocitacmi, pravdepodobne patris medzi tych velmi malo ludi, ktori maju to stastie, ze nemusia na Slovensku robit na smeny, to znamena, ze ak mas pevne stanovenu pracovnu dobu, tak pravdepodobne po tej 17-tej uz mas asi frei, cize si na popoludnajsie hodiny mozes nieco naplanovat, moze to byt zumba, aerobic a moze to byt aj kurz francuzstiny pre zaciatocnikov, preco nie? A kamosky sa uz nejake najdu, len si treba vypytat kontakt, telefonne cislo a je to. A aj ked pri francuzstine nezostanes, kamosku obcas na kavu pozvat mozes. Ver mi, ze kazdy clovek sa potesi, ak ho pozves na kavu a ked tam pride, zisti, ze ti ide len a len o komunikaciu s nim a o jeho spolocnost a ze nepatris medzi tych, takzvanych, odhadujem 98% pozyvacov na kavu, ktori pozyvaju iba preto, lebo sa z nich medzicasom stali poistovaci agenti, ci podomovi obchocnici, ktori sa mu teraz snazia balamutit hlavu a vymyvat nielen mozog, ale aj bankove konto (moja skusenost). Ten, kto stoji o komunikaciu s tebou a o tvoju spolocnost bez toho, aby sa ozval len vtedy, ked nieco potrebuje - TO JE SKUTOCNY KAMARAT. Drzim ti palce, aby si takych nasla co najviac.

silvinka sss

ahoj som na tom podobne a nic si z toho nerobim lebo mam super priatela.a zaluby skus ucenie nejakeho jazyka ako ja alebo cvicenie posilovanie turistika

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemam ziadne zaluby ani priatelov - Fórum - ZDRAVIE.sk