Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muz workoholik

Príspevok v téme: Muz workoholik
dzbanik

Ahojte,ako prezivate zivot s muzom workoholikom. Ste odmietana skoro stale,koli jeho praci. Sedi v praci od pondelka do piatka dlho,ked mu zavolam,ci by neprisiel skor z prace,tak povie nie!! Ze ho s tym otravujem. Ano,chyba mi doma ako chlap a muz. Na vsetko som sama,je nespolahlivy koli praci,na syna si spravi len cas,kedy to jemu vyhovuje. Mna uraza,ale zasa na druhej strane,mu leziem na nervy s tym vecnym,preco si nezavolal,preco nemozes prist skor. V soboty riez len praca pri pc a v nedwlu kratky vylet. Mne to nestaci a on nechce nic ine prijat. Ked ho niekto zavola na pivo, zurku,tak to ide. Ale ja ked ho poprosim,tak je to s nechutou. Mal aj znamosti,milenky co som odpustila,ale teraz je to vsetko len o nom a jeho praCi. Zvazovala som rozvod uz viackrat aj on,ze sibnutej zeny sa chce zbavit,ale ja prezivam pocit samoty a kazdy si trepe len svoje. Uraza ma ale viem,ze chyba je na oboch stranach.

michal555

Ja si myslim ze by si vyberat nemala a to co ziada je prirodzene. Je dokazane ze travit v praci viac ako 10 hodin denne je kontraproduktivne. Ak nedokaze svoju pracu spravit efektivne do 8-9, vynimocne viac tych 10 hodin tak je ma bud problem, alebo radsej travi cas v praci ako s tebou. Sikovni chlapi stihaju aj pracu aj rodinu a vsetko je iba o prioritach ake si v zivote nastavia.

dzbanik

A ked si platim vsetko sama? Tento komentar je uplne odveci co je napisany. Mne o prachy nejde ale o to aby som mala manzela a otca pre svoje dieta. Ale to ty asi nepochopis. Beriem to ako urazku,ja som samostatna co sa tyka prachov. Peniaze su dolezite ale nie najdolezitejsie. A zarabam tiez,staram sa o domacnost a dieta....ale skoda hovorit,ale aj to je nazor

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muz workoholik - Fórum - ZDRAVIE.sk