Zena kozoroh a muz panna....

Kozorozkyna

Ma niekto skusenost zena kozorozec a muz vahy? A zena kozorozec vseobecnea ako vychadza s rakom(ci zenou alebo muzom)?

musketierik 2

som panna a styk objimanim súhlasím aj moja partnerka to ma rada a je pravda ze nám sa páčia ženy nenamalovane skôr prirodzene mozem potvrdiť

Zuzana29

panny sú hnusné znamenia. Ja som mala frajera v znamení panna a dočista sa správal ako taká panna pannenská. Posratý, nevedel riešiť konflikty, bojko na muža strašný, nepriebojný, ale zato strašne kritický voči každému v okolí. Kritizoval všetko a všetkých. Máločo sa mu páčilo, máločo mu bolo dobré. Vedel raniť človeka až do kosti. Uhundraný, nudný a depresívny. Aspoň taký bol môj frajer. Vydržala som to sním ťahať sedem mesiacov a povedala som si dosť. Ukončila som to lebo ani to nebol schopný on navrhnúť.

neviemktosom

No tak lebo ja plánujem s apo výške vydať a mať deti a bola by som rada, keby to aj on tak videl :D

ano, je to tak...viac sa mu páčim, keď nie som vymaľovana :D..a este to objímanie je super, to na ňom najviac zbožňujem :)

ruza66

a teraz ma napadlo, pannam sa paci, ked sa zena nemaluje, ked je obacajna, su totiz nazoru, v jednoduchosti je krasa...