Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zena kozoroh a muz panna....

Zuzana29

panny sú hnusné znamenia. Ja som mala frajera v znamení panna a dočista sa správal ako taká panna pannenská. Posratý, nevedel riešiť konflikty, bojko na muža strašný, nepriebojný, ale zato strašne kritický voči každému v okolí. Kritizoval všetko a všetkých. Máločo sa mu páčilo, máločo mu bolo dobré. Vedel raniť človeka až do kosti. Uhundraný, nudný a depresívny. Aspoň taký bol môj frajer. Vydržala som to sním ťahať sedem mesiacov a povedala som si dosť. Ukončila som to lebo ani to nebol schopný on navrhnúť.

neviemktosom

No tak lebo ja plánujem s apo výške vydať a mať deti a bola by som rada, keby to aj on tak videl :D

ano, je to tak...viac sa mu páčim, keď nie som vymaľovana :D..a este to objímanie je super, to na ňom najviac zbožňujem :)

ruza66

a teraz ma napadlo, pannam sa paci, ked sa zena nemaluje, ked je obacajna, su totiz nazoru, v jednoduchosti je krasa...

neviemktosom

a čo tak..hovoria na svadbu, deti? podla teba chcu mat rodinu ci ani nie? Lebo ja mam len 22 a priatel 24 a sme spolu kratko, tak taku debtau este neriesime..a vy ako? :)

ruza66

prekaza im primitivita...a ked ich do niecoho nutis...aspon toto ma teraz napada...a co sa tyka prejavy lasky...objime ma hocikedy, napriklad, ked umyvam riad, zozadu dojde a objime ma,,hehe to mam rada..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zena kozoroh a muz panna.... - Fórum - ZDRAVIE.sk