Pacim sa mu, ale cas sa krati a ja by som rada vedela na com som

Príspevok v téme: Pacim sa mu, ale cas sa krati a ja by som rada vedela na com som
Allie

Ahojte potrebovala by som jednu radu. Velmi by som vam bola za nu vadacna!Ide o to,ze sa mi paci moj kolega a zistila som ze aj ja jemu, ale napreduje to velmi pomali az sa bojim,ze to nestihne nikde dospiet.V lete sa nebudeme vidiet a ostava len mesiac aj kusok co je malo casu. Velmi decentne sa dvori a ide na to velmi opatrne! To,ze sa mu pacim viem isto.Dokazi vam tu nebudem rozoberat to by bolo zdlhave. Mozno by som dodala len tolko, ze minule vyzvedal ci nemam priatela, takym tym nenapdnym sposobom aj ked podlamna na nieco take sa neda moc nenapadne spytat. Potrebovala by som radu,ze ako mam respektive ako mozem daleko zajst aby som ho nevyplasila.

Dakujem

[zruseny37]

V jeho veku to už asi neberie ako reálnu možnosť, že by mal takú mladú, ale ak to tebe nevadí (vekový rozdiel), tak pokojne sa viacej prihovor, aby pochopil, že to nie je len zdvorilosť z tvojej strany.

Allie

No medzi nami je dost velky vekovy rozdiel ja mam 25 a on sice vyzera o 10 rokov mladsie ako ma, ale ma az 42. A preto myslim, ze to mu moze branit v tom akcnejsom prejave.Ze si hovori, ze takeho stareho by aj tak nechcela. Ako on velmi mlado vyzera aj mladeho ducha ma...A zenu nema to viem.

liberta25

Allie a kolko mate rokov? ak je teda dost starsi, si si ista, ze nie je v jeho zivote nejaka oficialna zena?
trubela, a ty si sa vtedy preco necinila? ja som mala inak to iste, ibaze ja som bola ta sebavedoma harpia, ako si to nazvala ;). ale aj tak to trvalo dost dlho.

Allie

Ahoj Liberta, ved praveze nemame taku moznost, kedze niesme priami kolegovia...Taka moznost pre nas vobec zial nieje... Najradsej by som napisala konkretnejsie, ale nechcem velmi zachadzat do tetajlov aby ma niekto neodhalil :D

Allie

Ahoj Trubela :)

To naozaj? :D No teda aspon viem,ze niesom v tomto sama na svete. Kazdopadne , ale mne nepride ako nesmely muz, ale skor mam pocit, ze ide na to len velmi opatrne ale isto...Ja by som povedala, ze sa tak velmi decentne dvori.. :D A koniec koncov si zacinam mysliet, ze ho brzdi ten vek, ze si mysli, ze namna nema atd...

liberta25

myslela som, dat si spolu kavu cez prestavku v kuchynke, to je take nevtierave a celkom normalne u kolegov. len neviem, ci mate taketo spolocne priestory.

trubela

Allie, ja mám snáď deja vu!!!
ten istý problém som kedysi riešila (nesmelý muž)a len čakala a čakala a vieš čo? nič!! niektorých chlapov asi fakt treba trošku nakopnúť, proste to nemajú v krvi tak ako ostatní a nakoniec si ich ulovia nejaké sebavedome harpie... ak sa ti fakt tak ľúbi, nenechaj to len tak všetko naňho ..mimochodom tiež si stále vykáme :)

Allie

Ano Liberta on je dost gentleman aj slusak atd..Ale aj tak si myslim, ze tento krok by som mala nechat na nom. Skor som myslela mu dat najavo zaujem inym sposobom a nie hned pozvanie na kavu. Kazdopadne viem ,ze to by som ani nechcela, aby som bola ja ta co ho pozve.Necitila by som sa dobre a hlavne ked viem,ze je o dost starsi...

liberta25

ano, Allie, tykanie by si mala navrhnut jednoznacne ty ako zena. v tomto mozes byt len rada, ze ovlada zaklady slusnosti, ma u mna plus ;). bud si potom pockaj, ci aj nieco navrhne on, alebo k tomu tykaniu kludne pridaj navrh na spolocnu kavu, spolocny obed, kedze ste kolegovia a pod. hlavne si pamataj, ze nic tym pokazit nemozes. drzim palce.

Allie

Ahoj Liberta :)
Ty si myslis,ze to, ze mu potykam by mohlo zapricinit to aby sa odvazil nieco podniknut? Lebo pokial je pravdou, ze podla bontonu musi cakat on kym mu ja potykam tak a doposial sa tak nestalo tak to moze byt prave to co ho brzdi no nie?