Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Únava

Príspevok v téme: Únava
Severka

Ahojte ľudia cítim veľkú únavu a ospalosť, padajú mi vlasy, mám suchú pokožku na rukách a nohách, stále chodím na WC veľká a malá stolica, neviem sa sústrediť, bývam nervózna. Po preháňadle čo som musela piť pre koloskopické vyšetrenie som výrazne schudla. Vážila som 57 a teraz vážim 54 kg a meriam 168 cm. Myslíte, že som stratila nejaké minerály?? S jedálnička som vyradila bravčové mäso a cukry(čokoláda, zmrzliny a iné). Prečo, lebo mi zistili parazity a to je ten dôvod.

A už nechcem chudnúť ale pribrať nejaký ten kilogram. Čo mám robiť :-(. A čo mám jesť.

Ďakujem

Severka

we-wericka preto mi robili to vyšetrenie, lebo mám problémy s konečníkom a dali mi lieky proti parazitom.

Ale len neviem prečo ma trápi aj znížená teplota 35,6 a býva mi chladno.

Robili aj krvný obraz a všetky parametre sú v norme zápalové biele krvinky.

we-wericka

A prečo ti robili kolonoskopiu?
ten ubytok vahy moze byt narazovy z prehanadla-strata vody.
O velkom ubytku sa da hovorit keby si zhodila za mesiac 10 kil...
Mas nejake ochorenie?Parazity ti zistili lekari? Beries nejaku liecbu?
Priznaky co popisujes mozu byt spojene s obmedzenim sacharidov ale mozu sa spajat aj s inymiochoreniami, ale zial takto tazko povedat kedze si viac nenapisala...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Únava - Fórum - ZDRAVIE.sk