Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy s chrbticou a nohou

Príspevok v téme: Problémy s chrbticou a nohou
Lena12389

Dobrý deň, približne 4 mesiace som sa trápila s bolesťou pravej nohy od kolena až po palec. Prešla som si elektroliečbou, magnetoterapiou, bola som u fyzioterapeutky, cvičím na chrbát, plávam (jeden z doktorov to považoval za problémy s chrbticou, druhý za zápal). Robili mi RTG chrbtice a tam sa ukázalo, že mám spojené dva stavce, tie z posledných. Inak mám chrbticu v poriadku. Vraj by tam mohli byť pricviknuté nejaké nervy a to pôsobiť na tú nohu. Tak som teraz objednaná na neurológiu. Ide o to, že behávam a aj behať ďalej chcem. Doteraz som takmer tri roky žiadne problémy nemala, preto dúfam, že je tu ešte nejaká možnosť. Tie dva stavce nie sú ešte úplne zrastené, len je medzi nimi úplne minimálna medzera. Tak som sa chcela spýtať, či s tým má niekto skúsenosti, aké sú možnosti napravenia stavcov do pôvodnej polohy. A prosím, nehovorte mi že by som si mala nájsť iný záujem ako behanie, už som to počula moc krát. Som si vedomá toho, že sa môže stať aj to, že by som už nikdy behať nemohla, ale budem sa snažiť s tým niečo urobiť dokedy sa neminú všetky možnosti. Ďakujem predom za odpovede :)

Lena12389

Kýčera pokoj preboha, čo sa rozkrikuješ? Nebehám už 4 mesiace a nemienim sa ubehať k smrti s bolesťou nohy, pýtala som sa na možnosť nápravy, nie na to čo mám robiť ďalej.

Mjanik ďakujem za typ, určite vyskúšam :)

Kýčera

Už si dostala radu od fundovaných ľudí,aj napriek tomu ju ignoruješ,tak čo chceš?Žiadna náprava stavcov v Tvojom prípade neexistuje a je VEĽMI,VEĽMI RISKANTNÁ,akurát tá OPERAČNÁ,to chceš?Dôležitý je druh bolestí nohy,môže to byť ten zápal,pricviknutý nerv,...A áno,pomôže akupunktúra a OKAMŽITÝ ZÁKAZ BEHU aspoň počas bolestí,pre čo sa rozhodneš ďalej je len a len Tvoja voľba,Tvoje zdravie,Tvoj život.Varovaní si dostala už DOSŤ!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy s chrbticou a nohou - Fórum - ZDRAVIE.sk