Priateľ si pozerá na FB kolegyňu

Príspevok v téme: Priateľ si pozerá na FB kolegyňu
strawberry12

Baby mám otázku. Môj priateľ si zase stále pozerá kolegyňu, každý druhý tretí deň...Z jeho chovania by som si toto nemyslela nikdy. Je ku mne milý, stále mi vraví ako ma ľúbi aká som žena jeho života atď. Mali sme ale menšiu krízu a ja som sa mu prihlásila na FB kukla činnosť a všade ona..Keď som s tým na ňho vyšla povedal, že ho absolútne nezaujíma a že si ju stále nekuká. Ale pravda je však iná. Ja sama nechápem či je to normálne alebo ako sa mám k tomu postaviť. Lebo nemyslím si, že je to v poriadku keď si niekto takto intenzívne pozerá opačné pohlavie. Poraďte čo by ste robili..:)Alebo ako by ste to vnímali

MultiLevel

Strawberry, aj tebe! :)
Vies, uznavam, ze moze byt divne to ze ma fotku len pri jej kontakte, ale treba sa normalne opytat na to, co si aj urobila a to je super. Uvazovala som trosku nad tym, moj kolega si tiez nedavno fotil mna a druhu kolegynu a ma nase fotky pri kontaktoch, sme dve baby a zvysok chalani. Lenze my mame fakt kamaratske vztahy. A keby mu jeho holka chcela nieco vycitat, tak jej osobne mozem zarucit, ze fotka pri kontakte znamena akurat tak to, ze sme mali dobru zabavu a odfotil nas. Takze je to mozno aj vo vasom pripade len daka "kamoska"...neexistuje predsa pravidlo, ze to musi hned nieco znamenat. Ak sa vsak pri tebe bude citit uzasne, bude ho vztah naplnat, bol by blbec, keby nahanal este aj bokovku :) Drzim palce aj nadalej ;)

strawberry12

Ďakujem všetkým za názor. Včera som to otvorila, konečne som dostala aj odpovede a konečne bol schopný sa o tom porozprávať bez unikania pred realitou...Dohodli sme sa na určitých veciach, sám povedal, že opačne by sa mu to asi tiež nepáčilo.. Takže konečne priznal chybu... Aj o tom je život, niekedy nepremyslime robíme, ale ak sa dokážeme nad tým zamyslieť a pochopiť situáciu aj opačne, tak sme na dobrej ceste. Snáď sa nám vo vzťahu nestanú horšie veci... Tááák veľa lásky vám všem vo vzťahu....

Moireal

Ja len podotknem, kiezby sme mali v tomto zmyslanie ako chlapi. Tym je vacsinou jedno, na koho sa pozerame a ziarlia az ked ozaj ten dovod maju. Pokial teda nemaju komplexy. Ono je fakt zivot o smerovani pozornosti. Ked nebudes smerovat pozornost na jeho pozeranie si kolegyne ale na dajme tomu nieco ine pozitivne, isto ta to aj prestane trapit. Ono sa to ale tazsie robi, kedze 99% ludi si vacsinou vedome nevytvara svoj zivot. Ale nieco na tom je, ked si predstavime ako si vieme zivot pokaslat tym ze negativne myslime. Aky by sme mali zivot, ak by sme s rovnakou intenzitou mysleli pozitivne....

liberta25

ak si prenho len moznost, tak to potom ty si chod za svojim stastim. vztah nema byt o moznosti, ale o laske. a ked zotrvavas v takomto vztahu, sama sa pripravujes o moznost byt s niekym, kto ta bude skutocne milovat. ak moznost nie si, tak pochop, ze aj ked je chlap vo vztahu, aj tak sa mu pacia a vzdy budu pacit aj ine zeny. niektore viac, ine menej. mozes sa s nim rozist a skusit byt so 100 dalsimi muzmi, garantujem ti, ze kazdemu jednemu sa ine zeny pacit budu a bude si ich aj pozerat. robis proste z komara somara, cim naozaj riskujes, ze sa vam, mozno inak pekny vztah rozpadne.

strawberry12

Liberta: Skôr to bude tá nedôvera čo nás rozdelí na základe jeho veľkého záujmu o inú ženu...A keď sa mu páči viac, tak nech si teda ide po svojom šťastí..Je podľa mňa nefér sa staviať k žene, ktorá ti dáva čo môže ako ku možnosti... A bodaj by som mala tvoje zmýšľanie, o koľko problémov menej :) Mám sa čo učiť. Žiaľ moja mysel je asi obmedzená na určité veci...

liberta25

on je s tebou, tak asi s tebou chce byt. ak by to tak nebolo, tak by len nepozeral, ale pokusal by sa o tu svoju kolegynu. to je podstata, ktoru musis pochopit. to, ze sa mu paci o trochu viac, to predsa nie je ziadny zlocin. miesto domyslania, podozrievania a hrabania sa v jeho sukromi, sa radsej vazne zamysli nad doverou vo vasom vztahu. lebo to nebude ta kolegyna, co vas nakoniec rozdeli, ale prave ta nedovera.

strawberry12

Liberta: mimochodom ...on sa mi dostal na účet už pred tým ako ja niekoľkokrát... Takže o tom čo je normálne a čo nie, nebudeme diskutovať. Multilevel: Ja Vám všetkým gratulujem, kto má šťastný vzťah a svojej polovičke úplne dôveruje... Ja som mala tiež taký vzťah, no žial diaľka nás rozdelila... A Proste príde mi neprirodzené keď si ju pozerá dokola, však má možnosť voľby nech sa teda o ňu pokúsiť.. Naozaj mi nevadí, že tam mal hľadané aj iné ženy, veď nech si pozrie..Vŕta mi v hlave prečo tá intenzita, keďže je s ňou ešte každý deň aj v práci. A keď som sa ho na to opýtala, tak jeho odpoveď bola, že si ju nekuká...Tak prečo to zatajovanie? Veď nech otvorene povie, že áno páči sa mi...Nech je aspoň fér.. Potom si môžem viac domýšlať ako možno v skutočnosti je ...a možno práve pre to zatĺkanie nad tým premýšľam.

A prosím nehodnoťte aký typ ženy som, myslím, že z pár riadkov asi ťažko sa to súdiť...Chcela som len počuť pohľad, ja sa kľudne prikloním k tomu a pouvažujem o každom názore..:)

Moireal

Ja si myslim, ze ak je muz zadany, mal by skladat komplimenty iba svojej frajerke napriklad a nie kazdej kamoske stylom:si krasna. To vzdy vyznie ako:skoda ze nemozeme byt spolu. Ja uz par rokov facebook nemam ale ked som mala, tiez mi toto frajeri robili. A to keby si len pozerali, to je v poriadku. Blbe komenty a chaty so srdieckami. Akoze odtial podtial. Urcite ziadny chlap nechce stihacku a zeny sa tym zhadzuju ale je to od chlapov maximalne nevhodne. Ktora zenska napise chlapovi pod fotku ze je krasny? Ano, zeny su spravidla krasne a muzi maju velmi dobre oci. Pozeranie je este myslim v poriadku. Horsie by bolo vypisovanie si so srdieckami a oslovovanie sa zdrobneninami. Ja som to zazila a odkedy nemam facebook, mam pokoj. Teraz mam nastastie priatela, ktory tiez nema facebook. Ale aj ked ho este mal, tak toto nerobil. Nieje to podla mna v poriadku, ani normalne. Ale to pozeranie asi predsa len znamena ze sa mu fyzicky paci ale nechce nic skusat. Takze sa holt len zmierit s tym, ze chlapovi sa budu vzdy pacit aj tie ine zeny ako aj zenam ini muzi.

adr1a

Mna zarazilo iba jedine. Ze v telefonnom zozname ma ako jedinu fotografiu pridanu pri kontakte svojej kolegyne. Nema pridanu svoju priatelku (s ktorou je zrejme castejsie v telefonickom ci sms kontakte), ale fotku kolegyne. To pozeranie je take..no. Ale ten kontakt, to by som sa spytala preco ju ma a svoju priatelku nie

liberta25

okrem toho, ze uplne suhlasim s Multilevel, este podotknem toto: tebe pride nenormalne, ze on si pozera fotky kolegyne, ale pride ti normalne, ze ty sa hrabes v jeho konte??? nad niektorymi zenami mi mozog stoji. a ty sa este stazujes, co robi on.