Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy - stres

Príspevok v téme: Bolesť hlavy - stres
lenka188

Dobrý deň, poprosím Vás o rady ohľadom bolesti hlavy. Som študentkou vysokej školy a začalo sa mi skúškové obdobie- teda obdobie stresov, nedostatku spánku a pod. A môj problém je ten, že vždy hned po skúške ma rozbolí hlava, tejto bolesti sa veľa krát nemôžem zbaviť až do večera, niekedy sa mi prejaví aj ešte na další deň. Vody sa snažím piť dostatok a nie som moc zástancom tabletiek.
Tak sa Vás chcem spýtať či nemáte nejaké triky ako sa takýmto stavom vyvarovať, prípadne už keď nastane bolesť hlavy, ako sa jej najrýchlejšie zbaviť. Dakujem za všetky rady.

redka

tym tabletkam sa asi nevyhnes... ale vo forme vyzivoych doplnkov... stresove situacie si vyzaduju viac horcika a vitaminu b6... existuje kopu dalsich veci, ale toto by si mohla skusit ako prve...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hlavy - stres - Fórum - ZDRAVIE.sk