Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Eliptical (orbitrek) ALFA cross - niekto skúsenosti?

Anezka

No u mňa je ten problém, že ja som volakedy pravidelne športovala, aj tancovala, ale tie časy su davno preč, a minuly rok som istý čas cvičila, krásne som schudla 8 kíl, ale potom prišlo obdobie kedy som na to nemala čas a ked som už mala tak som sa do toho nevedela prinutiť a toto sa mi zdá na doma uplne super, pretože to nezatazuje na tolko klby a ja mam dost velke problemy s kolenom, aj doktor mi povedal ze behanie mi v ziadnom pripade neodporuca a drepy nemozem vobec pretoze mi hned vyskoci koleno, takze toto je pre mna taka zlata stredna cesta :) snad to bude dobre...je mi jasne ze aj u mna to raz skonci ako vesiak, ale potom sa k tomu snad po case zase vratim :) a dakujem za rady :)

redka

Inac laubrsport je tusim slovensk,polska ci ceska znacka a vraj dodavaju vybavenie aj pre posilky - to mi nejako utkvelo v pamati z cias, ked som ho ja kupovala... Ten tvoj je tiez z tej firmy...

redka

Ten moj urcite nevrzga, maximalne tak susti to koleso (mozno skoc do fitka skusit si ako to pracuje), ale nenazvala by som to hlukom... Dokonca ani ked na nom cvici priatel a ten ma tak 25 kil viac ako ja ;) vyskusaj to... Ja s dnesnymi vedomostami by som ho uz nekupila, lebo cvicit sa da aj bez stroja, len s vlastnou vahou ci cinkami a efektnejsie ako tento jednostranny pohyb na elipticale, ALE pre ludi, ktori nemaju vztah k posilnovaniu, je aj toto cesta... Lepsi takyto pohyb, ako ziadny ;) tym ta nechcem odhovarat, prave naopak drzim ti palce, nech ti to pomoze k cielu ;)

Anezka

Fúha ja som z levíc :-/ akože nevadí mi dať za tento 150€, len by som chcela vedieť či je aj dobrý, a hlavne budem mať naň aj záruku keby sa niečo stalo :) dúfam len že nebude vŕzgať lebo to je dosť častý problém ako som tak čítala recenzie všeljaké...len škoda že na tento nie je ani jedna, snáď to nebude nejaký čínsky šmejd :-/ .. a samozrejme dúfam že si na ňom vypracujem trochu nohy, lebo to je moja najkritickejšia partia... hlavne trošku zmenšiť ich obvod, nie veľmi, ale aspoň trošku takže vkladám do toho veľké nádeje :)))

redka

akurat som nasla na bazosi taky jak mam ja za 100 €... teiz malo pouzivany... zalezi odkial si... ten na bazosi je z KE... ja som tiez vychod...

redka

ved skus pohladat na bazare, ci niekto nepredava... ja som uz uvazovala, ze moj predam, ale z casu na cas na neho vyskocim... aj priatel hlavne, ked vonku leje a neda sa nic robit vonku...

Anezka

ďakujem za typ :) ... no tento má len 5 kg zaťažové koleso, ale všetky elipticaly, ktoré som našla v tejto cenovej kategórii, to je cca tých 150 € majú len 5kg, dokonca aj menšie takže to už riskovať nebudem, a práve preto, že po čase je možné že aj u mna bude služiť len ako vešiak, nechcem veľmi veľa do ňho investovať, ale dúfam že poslúži na malinké schudnutie a vyformovanie postavy, aspoň nôh hlavne :) čítala som, že ľudia si to nevedia vynachváliť, tak som zvedavá :) do klasického cvičenia sa neviem prinútiť ani za nič :(

redka

Mam od vyrobcu starsi model cca 5 rocny a som spokojna... Tusim ten zatazovy kotuc ma 7 kil a preto sa stroj nekyve... Aj po rokoch je ok... Ale musim povedat, ze po case zacal u nas sluzit ako vesiak... Teraz na neho vybehnem len na par minut ako zahriatie pred posilnovanim... Laubrsport BE 920

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.