Nieco dobre proti parazitom

matt4u

Moireal, tak si kup nieco pekne na seba a potes ho ;)

Je to uplne jednoduche, keby to fungovalo, tak by ten zly hnusny farmabiznis proste firmicku, co niekde v suterene vyraba svoj biorezonator uz davno kupil a vyvoj pristroja ukonci. Odparazitovanie je novodoby biznis, pokial chces, mozes si pristroj sama kupit a za 3 dni bude z teba "parazitolog".

Co sa tyka teba, odkedy si mala 5 rokov urcite si popila aj pojedla omnoho horsie veci ako sirova voda. Takze tam pricinu nehladaj.

Moireal

matt4u, tak toto presne vravi moj priatel:D Ako tiez sa mi nechcelo verit, zeby som mala vsetko to svinstvo ale napriklad odmala som si velmi hryzla nechty a aj teraz obcas ked mam nervy a to viem, ze parazity sa rozmnozuju pod nechtami. A ked som mala 5 rokov, napila som sa dakej sirovej vody v Dudinciach, co mi bolo povedane, ze tam ludia aj pustali malu potrebu. Ja som potom chytila strasne teploty a zapaly mocovych ciest a uz to islo so mnou dolu vodou. Takze do piatich rokov som este mohla byt zdrave decko. Neviem kde je pravda, kazdy keca nieco ine a ja som skeptik. Vsetko si preverujem a je tazke sa pre mna aj rozhodnut.

matt4u

Najlepsie proti parazitom je zacat pouzivat mozog a prestat verit vymyslenym teoriam biorezonancie. Ked ti to najde clovek, co si kupi pristroj a k nemu manual a nenajde ti to laboratorne vysetrenie, tak to zrejme nemas.

A kedze som ti prave usetril tych 150 EUR, co sa tu pise, mozes ich minut nejak ucelnejsie.

Moireal

Niezeby nepomohla. Urcite nieje nanic ale stoji to dost penazi, tie sedenia este tie doplnky alebo lieky alebo cokolvek. Ja som sa to vsetko snazila poctivo brat a spolu s tym aj zivotospravu ktora smerovala takmer k raw vegan stylu. Pomohlo mi to na lepsie vyprazdnovanie ale nezmiernilo nafukovanie, zmizli metlicky krcovych zil, ktore sa mi zacali zase trochu objavovat. Je sice pravda ze som nemala moc podporu okolia a tak som nesla na dalsie sedenie. Jednak som si to ani velmi dovolit nemohla a po druhe, uz som sama nevedela co robit, comu verit. A nakoniec som aj tak sla zit do zahranicia. Moje gynekologicke problemy napriklad zostali a aj akne aj moje bolesti kolien a svalov.
Moj nazor je taky, ze chcem vyskusat toho ROthkranza. Ma to velmi dobre zlozenie a navyse to clovek berie dostatne dlho, aby sa aj nieco udialo. Jedine co je problemom, je to cistenie criev. Inak som si davala aj bentonit. Vsetko za ucelom vyliecit si pokozku celeho tela. Dlho som nevydrzala, kedze som mala pocit, ze ma to privelmi upchava, tak som si radsej robila masky na tvar s nim. Doteraz som sa akne nezbavila...Mozno tu biorezonanciu este vyskusam ale az ked nebudem kam mat dat peniaze. Boj o zdravie je tazky a clovek nakoniec pri nom moze aj zomriet, ked skusa vsetko mozne...

RNG

Povacsine si ludia a zialbohu aj lekari myslia, ze parazity su hlavne ploche cervy v crevach. Ale parazitov je hromada, roznych, svalovych organovych,krvnych a podobne

Moireal

Tiez si myslim ze nie kazdemu Hulda pomoze, ono to treba skombinovat.
Ja som si robila klystyri a isla som aj na crevnu sprchu, no tu mi kvoli fisuram nemohli spravit a ked robim viac klystyrov, boli to tiez..:(.
Co sa tyka biorezonancie, je to hroza. Clovek nevie, comu ma verit. Na jednej strane ma kazdy clovek parazity, no na druhej strane mi laboratorne testy nepotvrdili, co sa naslo. To asi ist niekomu kto sa seriozne venuje testovaniu vyluciek na parazity. Nie kazdemu sa do toho chce:D
Pride mi ze za 20 dni sa isto toho moc neporiesi, nakolko ja uz mam predchadzajucu skusenost, ze moje problemy pretrvavali. Tie co ma najviac stvali...

veveri3x

Ta h.clark vobec nepomaha..teda sice neviem lebo skusala som aj zentel aj tiez nic. No nechce sa mi verit ze by som ziadne parazity nemala... Jaj a cesnak som tiez skusala.
Inak ako si cistite creva?
Ta biorezonancia je spolahliva? Co sa nou da este zistit?

RNG

Dr Hulda Clark ma;la vyse 80% uspech s 20 dennym protiparazitickym protokolom, najdes ho napr od domacej firmy JUKL, co ti doda vsetky zlozku aj rozvrh, ako to brat. V pripade , ze to nezaberie sa daju davky zdvojnasobnit a predlzit dobu brania a tak je uspech vyse 90%