Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muž rak skúsenosti, povaha, vzťah

Jatt

Musím zareagovať, nakoľko ma prečítanie nadpisu tejto témy opäť nenechalo "chladným"...

Rozdeľovať ľudí do skupín podľa znamenia vo zverokruhu je nezmysel. Povahové vlastnosti každého človeka sú: 1)... ovplyvnené výchovou zákonných zástupcov toho-ktorého jedinca v detských a pubertálnych rokoch, t.j. od prvého do pätnásteho roku života človeka.
2)... vopred určené genetickou predispozíciou toho-ktorého jedinca.
3)... individuálne.

Autorke odporúčam, aby si dôkladne všimala správanie sa partnera v rozličných situáciach a na základe vlastného úsudku postupovala podľa svojho uváženia.

simone12

Ahojte mam partnera raka uz tri roky tak nieco uz o nom viem.Jaaaj po troch rokoch si stale opakujem do coho som sa to dala.Moj rak je este k tomu jedinacik.Nasli sme sa a ani sme sa nehladali ako sa vravi.Najprv zacnem jeho pozitivami aby sa nepovedalo:je to chlapec ktory chce byt v spolocnosti ale spolocnosti toho vela nedava...pozna vela ludi ale iba povrchne.Je to clovek ktory sa raz odhodla pre daku cinnost tak to chce a je odhodlani pre to nieco obetovat.Ked ma naladu je zabavny spolocnik a dobry milenec..hlavne v prvom obdobi vztahu.Ma rad fyzicku aktivitu.ok no a teraz tie zle: je nesamostatny-ma okolo 30 rokov a stale ho musim do niecoho tahat ..proste sa boji urobit prvy krok a zacat odznova.Nema rad zmeny.Chce aby sa vsetko prisposobilo jemu.Mam rada jeho mamu ale nemohla som.si nevsimnut ze mu doteraz dost zasahuje do jeho zivota ked je nablizku.Ano je naladovy ale to som aj ja ..ja som baran ale narozdiel odomna jeho to drzi fakt dlho a strpcuje zivot svojmu okoliu.Hlavne mne a ludom ktory lepsie pozna tych ktorych nazyva znamymi pred nimi si drzi masku.Velmi povrchne hodnoti vsetko a aj ludi si vybera podla vzhladu.V hadkach uvazuje dost iracionalne a divne...vid priklad...hodil som do teba tu deku lebo som mal take nervy ze som ich musel vypustit.ja na to:takze ty si myslis ze toto je normalne??on :a co je na tom ved ta deka vazi par gramov ...ved kvetinac by som do teba nehodil...a takto on rozmysla.je velmi urazlivy na svoju osobu a ked emotivny tak tiez iba ze lutuje sam seba nie inych.je pravda ze ked sa pohadame tak dlho mlci a rozmysla..a mozno aj na nieco pride ale nikdy mi to nepovie.Raz za cas sa pride ospravedlnit ale to nie casto.ja som.zas ohen ja chcem problem riesit hned nie cakat tri dni. O tri dni som uz zas niekde inde..nechce sa mi o tom stale rozmyslat.Stalo sa niekedy ze aj zabudol ze kedy mam narodky a pametal si iba svojich kamosov.aach jo...uz sa mi nechce ani na neho kydat...tak my sme sa v niecom nasli ale uz toho jeho spravania zacinam mat dost..tak nam.drzte palce..peace

Canonista

akino - Na horoskopoch nie je absolútne nič. A dokážem to vysvetliť: Je jeden pán, ktorý sa volá Derren Brown. Pochádza z Británie a má neskutočnú vlastnosť a to, že dokáže vyvrátiť akýkoľvek mýtus, legendu, poveru, čokoľvek a vie to náležite logicky vysvetliť. Raz robil jeden experiment a prizval si asi piatich ľudí. Každému dal obálku, v ktorej bol list s textom a každému vysvetlil, že napísal popis každej osobnosti bez toho, aby ich poznal a dal im za úlohu, aby si každý osamote prečítal ten list a po prečítaní mal každý povedať, na koľko sa zhoduje text so skutočnosťou. Až na jedného muža všetci ostatní odpovedali, že text sa so skutočnosťou zhodoval na 70 až 90%. Fígel ale bol v tom, že všetci dostali úplne rovnaký text. Bolo to v TV, video je na Youtube k zhliadnutiu.

akino

aj ked horoskopy nikto neberie smrtelne vážne, niečo na nich je. isté vymedzenia charakteristík, typických pre to ktoré znamenie, sa ukázalo ako celkom akceptovateľné. samozrejme, vždy platia výnimky a naozaj sa nedá povedať, že existujú znamenia, ktoré sú iba dobré, alebo iba zlé. ľudia sú rôzni a platí to všeobecne. aj v tých najhorších je aspoň zrnko dobra a naopak. ale osobne vidím rozdiely napr. medzi mužom narodeným v znamení raka a povedzme leva. ovšem astrológovia to vidia zložitejšie, sú tam ešte nejaké ascendenty atd., tomu nerozumiem, takže osobný horoskop a ten všeobecný sa môžu celkom líšiť.

Canonista

Ono to podľa toho, čo píšete vyzerá, že všetci ľudia narodení od 22. júna do 22. júla sú súci na zánik, lebo sú podľa horoskopu absolútne neschopní ľudia, navyše zákerní, manipulatívni, no proste fujky, fujky (a beda, aby sa mi narodilo dieťa v tom čase, takže kefovať len v zime, na jar a v lete). Neviem kto vymyslel horoskopy, ale musel to byť asi rak, lebo horoskopy sú jedna z najväčších manipulácií na svete, ktorá tak zmanipulovala západné obyvateľstvo, že všetko sa do nás tak zakorenilo, že sa podľa toho chováme. :D

Ale teraz vážne, hádzať do jedného vreca všetkých ľudí, "lebo sa narodili ako raci, škorpíci, barani, vodnári, vogoni, ufónci, žralovičky.." je prejav absolútnej prízemnosti. Vždy sa vraví, kde zlýhajú dvaja-traja, príde niekto iný, kto bude naozaj iný. Tiež by som mohol povedať, že škorpíci sú súci na hromadný výhyn, ale neurobím to, lebo to nie je pravda. Takže téma je zavádzajúca a skôr by som to nazval: "Mám šťastie na mužov narodených v júni a v júli, ktorí sú stelesnené zlo. Je to náhoda, podobnosť s horoskopom, alebo si to namýšľam?"

adri876

Je citlivy nema rad zmeny,je konzervativny.Ak ma problem zdoveri sa ti ak mas ty problem radsej ho nezatazuj pretoze vravi ze ho to trapi no v skutocnosti ho to len zatazuje.Chce aby bolo vsetko ok a popritom ti vela naslubuje a len malo co z toho splni.Je to slaboch ako chlap inak si ta vie ziskat a imponovat sarmom a tou citlivostou ale pozor na jeho klepeta ak ta raz chyti len tazko sa z nich vymanis.

Ja297

Moj priatel je rak ja som skorpion. A myslim si ze lepsieho chlapa ani nemozem mat. Starostlivy, zehli, perie, vari stara sa o domacnost, verny, uprimny, zabavny, spolahlivy i ked trosku padavka :D

456654324

Baby, zase vsetky ste to vystihliu. Ja som s mojim rakom stale este na mrtvom bode, neviem teda ci to chcem riskovat, ale naozaj on sa tak rychlo naviaze a ked mu tu lasku nedokazes (ani neviem, ci ju citim) hned sa urazi...no a s matkou nema dobry vztah, tak neviem, ci to nejak bude prenasat na svoju buducu partnerku...rak je diagnoza :D :D asi na tom nieco bude!! aj z vasim skusenosti

Kýčera

Baby,ale aj ja som to našla v jednom snári,že tá kombinácia,čo píše LMarika je najvhodnejšia,príp.Panna.Ale kniha je kniha a život je život.Tá poznámka:"Rak je diagnóza.",nemá chybu.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muž rak skúsenosti, povaha, vzťah - Fórum - ZDRAVIE.sk