Muž rak skúsenosti, povaha, vzťah

Noelinka

Človeka nikdy nehodnotte podľa znamenia vy nikdy neviete čo ten človek prežil alebo čím prešiel pretože človek je tým čo zažil vôbec v živote on zato nemôže že kedy sa narodil a v akom znamení je

Bubliii

Ja som sa neurazila. Iba si myslím, že je blbosť hodnotiť človeka iba podľa znamenia bez toho, aby sme si dali tú námahu ho bližšie spoznať. Ale keď vám to tak vyhovuje, tak OK...

Bubliii

Tak toto je úplná blbosť, ja mnohokrát ani nezbadám, že je spln, proste noc ako každá iná.
Malicherná téma, ale tak neviem, ako by sa páčilo vám, keby som teraz napísala, že všetci Barani a Vodnári sú psychopati úplne nevhodní pre život, lebo sa narodili v tomto znamení...

Anonym132

Fuu s rakom si absolútne nezačínaj ... Je to dané astrologickým prepojením raka s mesiacom ,čiže vždy keď vyjde mesiac tak si uvedomý ,že je rak a začne byť veľmi nervózny a nepríjemný. Znamenia sú vážna vec ,ktorá definuje človeka ,hneď ako sa narodí a uzrie svetlo sveta ,tak sa z neho stane to ,čo definuje dané znamenie. Mierne zvyknú byť sarkastický ,ale to ja neviem rozoznať lebo aj ja som

Milovana1

Muz rak je naozaj top partner pre vazny vztah starostlivy a citlivy nesebecky rodinne zalozeny clovek ;) moj frajer je rak aj kamosky a kamosov mam v tomto znameni a su to naozaj super ludia..

Kycera

ModráObloha,
nie je to také hrozné s vami rakmi a račicami! : D Sama žijem s rakom - levom už veľa rokov a ešte som ho neprizabila! : D Každý máme svoje pozitíva, aj negatíva a je úplne jedno, v kt. znamení sme sa narodili. : ) Tak niekde pridaj, niekde uber a pôjde to! Neboj, nejaká potvora si Ťa nájde a zbaví Ťa tej tvrdohlavosti! : D

Bubliii

Manžel je Býk a tiež je hodne impulzívny, najprv koná, potom premýšľa, + tá tvrdohlavosť, to na Býka sedí. Býci majú aj veľa dobrých stránok, ale niekedy sa ozaj správajú ako býk s červenou šatkou pred očami.