Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zápach z úst, nadmerné potenie..infekcia?

Príspevok v téme: Zápach z úst, nadmerné potenie..infekcia?
qwertz

ahojte, asi pol roka ma trapi nonstop zapach z ust a velmi sa potim aj pri mensich fyz. aktivitach chodeni a tak... bol som na vysetreni u svojej lekarky s tym ze mam chronicky kasel,tie biele capiky na mandliach (stale vyberam, ale zapach ostava) a tiez mam neustale zahlienene hrdlo zapachajucim niekedy az sivym hlienom..som fajciar takze mozno z toho ta farba,tak doktorka mi zobrala vyter, krv vsetko bolo v poho tak mi dala ako obvykle antibiotika ale ziadne zlepsenie, tak ma poslala na RTG pluc a ku krcnej.. ta mi povedala ze je tiez vsetko v poriadku.aj dutiny boli ciste, ale tie capy aj ked sa hovori ze je ro normalne, mne sa to velmi nezda, navyse mam stale nejaky hnis v mandliach ale v tekutom stave a z toho asi vznikaju aj tie hlieny, zrejme to bude nejaka infekcia mandli alebo co..alebo by mi to zistili tym vyterom?? A teraz k tomu poteniu,docital som sa na nete ze to moze byt zase infekcia dychacich ciest alebo pluc..to by mi zistli tym rengenom pluc? alebo sa to zistuje inac? mozu tieto 2 problemi zo sebov nejako suvisiet? ze by sa ta infekcia rozsirila z mandli dalej? co si o tom myslite, pripadne ak to ma niekto zazite, dajte nejake rady.. skusal som pit stavy z ovocia a zeleniny salviove caje ale nic moc, teraz skusam koloidne striebro kloktat aj inhalovat uvidime, po dlhsej dobe ci to nieco pomoze.. mam len 17 rokov a tieto veci ma velmi obmedzuju a nemozem si naplno uzivat zivot, ale snazim sa mysliet pozitivne snad sa to nejako vylieci, dakujem..lekny vecer ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zápach z úst, nadmerné potenie..infekcia? - Fórum - ZDRAVIE.sk