Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Miniclinic v Chorvátskom grobe

Bambuľka999

ahojte bol niekto u pani doktorky Lukacovej? tiez tam rozmýšľam ist na zvascenie pier ale nech to vyzera normlne

Bambuľka999

ahojte bol niekto u pani doktorky Lukacovej? tiez tam rozmýšľam ist na zvascenie pier ale nech to vyzera normlne

tosity?

ja by som na nieco take nikdy neisla na pracovisko, kde nemaju dostatok skusenosti a dlhu prax. plus samozrejme dobre referencie. lebo ked ta donicia bude neskoro.samotna cena by ta nemala motivovat, lebo by to nemuselo dobre dopadnut. skus sa riadit hlavne kvalitou.

bubibubi

nie nie som :D
ved prave ze som tiez o ňom velmi nepočula ale nasla som ze maju Restylane do pier a za dobru cenu takze chcem vediet ci pekne robi a ci u nej niekto nebol nahodou? pozerala som na stránke a mali zevraj celkom obsadené termíny tak by som bola rada keby niekto napísal svoje skusenosti :) hlavne dermatologicke zákroky pripadne rovno pery ci robi pekný prirodzeny tvar

tosity?

ty si ta pani doktorka? ja som o takom pracovisku este nepocula. skus radsej nieco zname, kde mas istotu, ze sa ti ludia k tomu vyjadria a aj ti to odporucia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Miniclinic v Chorvátskom grobe - Fórum - ZDRAVIE.sk