Prvy sex v 20 den cyklu s kondomom, moze byt tehotna?

Príspevok v téme: Prvy sex v 20 den cyklu s kondomom, moze byt tehotna?
leron

Zdravim , mam taku uistovaciu otazku myslim ze to mozene neni ale aj tak sa spytam na vase nazory
S priatelkou sme nali prvykrat sex a bolo to v 20 den od zaciatku posledneho krvacania no mali sme kondom zamozrejme , (bola panna) bolo to dvakrat s kondomom s tym ze po sexe vyzeral byt kondom neporuseny a nevyse pred vyvrcholenim som preistou aj tak z nej vysiel , no vravela mi ze ma divny pocit ze ju to napadlo a minule zjedla flasu kyslich uhoriek ( uz preso od styku dva tyzdne ) i ked jeden cas sa mi zdal kondom dost mazlavy z vonka ale predpokladam ze to bolo vdaka jej zlaze a velkom vzruseni nie ? Nemohlo z neho nijak nic pretiect nie ? .... Ako ja vravim ze je to takmer nemozne ale nikdy nevies , tak sa pytam na vase nazory :-) diki za normalne odpovede

leron

Caute , tak pisem aj ako to dopadlo dnes rano dostala kramy dost silne :-) takze pohoda :-) a nakoniec si uvedomila ze mozno ani nemeskaly lebo ze vzdy dostava cca od 21-25 dna v mesiaci cize .. No ma splasila a hlavne seba :-) ale diki za uistenie ked som mal mensie pochybnosti :-) majte sa a dik :-)

Nozbohom363

Ked ste mali kondom vsetko bude v pohode, aj ja mam nepravidelne , a tiez sa obcas stresujem nad takymito blbostami ale kondom, + urobil si sa mimo nej = nemoze byt ako tehotna lebo spermia sa musi stretnut s vajickom, ja som napr zvracala bolo mi zle a nakoniec prisli vsetko to bolo len zo zbytocneho stresu, niet sa coho bat aj antibiotika jej mozu oddialit s hlavne ta psychika spominana nizsie

leron

dvaka za normalne odpovede ludia :) ste ma trochu ukludnili , no dnes je uz 4 den co meska a stale nic , lenze je chora a berie natibiotika aj ... a ano ma velmi nepravidelne , napr mala uz aj tak ze za dva tyzdne dvakrat a podobne , cize ma rozhadzany cyklus , ale posledne mesiace ho ma cca fajn viac menej az na teraz :/ ... no zbohom 363 vdaka za pochopenie ... a hyper , hej v kopu veciach mas pravdu a aniti v tom neprotirecim s kopu nazormi sa aj stotoznujem aaa bolo to prvykrat nie len prenu ale aj premna , a nemusi to byt vvzdy muz co zvadza vsakze ? ... vinu na tom mame obaja rovnaku , ... uz sa len modlime aby jej prisli tie kramy , a asi sa to uz tak skoro nezopakuje :) ... toto sa stalo raz spontalne zrazu , clovek dakedy neovplyvni veci :)

Nozbohom3637

Hiper: aha, tak z tohto som si vydedukovala ze ked mam sex v 23 s priatelom s ktorym chodim tri roky a nechcem dieta kvoli skole je to nezodpovedne? Takze ludia spolu mozu spat len ked chcu decko? Zaujimave, on sem dal otazku uistujucu a ty ho tu poucujes o laske

hyper

leron, dá sa pochopiť, že keď má priateľka 17 a ty 20, že ešte nechcete dieťa. Ale obaja by ste mali pochopiť, že k dieťaťu človek príde najprirodzenejším spôsobom cez pohlavný styk. Ak počnete dieťa, nemáte právo ísť na potrat, lebo je to už nový človek, ľudská bytosť. Ak nie ste zrelí na výchovu dieťaťa, nespite spolu. Dá sa chodiť a spoznávať sa aj čistým spôsobom.

Ak nevieš, či si ju vezmeš ("ak sa podarí"), prečo s ňou spíš? Je to veľký záväzok voči nej. Ak sa nepodarí, tak ju necháš len tak - ženu, ktorá ti dala panenstvo? Dakedy muž cítil povinnosť vziať si ženu, ktorú zviedol, dnes je bežné, že muž utečie - buď ju opustí alebo pošle na potrat. Muži prestali byť čestnými mužmi. Ty buď výnimkou. Sex nie je zábava ale zodpovednosť a záväzok voči tomu, koho milujem. Ak toho človeka potom opustím, rušíme slovo, ktoré som mu dal povedal pohlavným spojením.

O tomto je v skutočnosti sex, nie len hľadanie vlastného pôžitku a keď nevýjde, vyskúšam s iným.

Zabmezi5

Veru tak Hejla, psychika robi vela.. A mimochom leron ak ma nepravidelne je to v pohode, a po prvom styku vacsinou meskava, mojej priatelke po prvom meskala 8 dní. :)

Hejla37599

Leron, aj moja mala dostať včera, sme na rovnakej lodi :D kazdopsdne nemame sa snad coho bat :) meskanie menstruacie moze ovplivnit sj psychika. A stres hlavne

leron

Samozrejme ze s lasky , ibaze dieta neprichadza v uvahu kedze ma pirtelka 17 :-) myslim ze sa to da pochopit a ja 20 .... Ale ano ak sa podari chcem s nou byt aj dobuducna :-) ... Diki za uistenie ... Vcera mala dostat kramy a zatial nic dufam ze to bude v pohode :-/ trocha som vystraseny

hyper

keď ju ľúbiš a pripravil si ju o panenstvo, prečo by si neprijal vaše spoločné dieťa, ak by sa aj pritrafilo? dúfam, že si ju chceš vziať a že nie si z tých, čo si chcú len užiť a dievča potom opustia

spal si s ňou z lásky k nej alebo z vlastnej sebalásky? ak je to prvá možnosť, na dieťa by si sa tešil

láska = dáva sa druhému
sebaláska = berie od druhého pre vlastný úžitok

Hejla37599

Jasne ze nemoze sa nic stat, ked si to z nej vytiahol, a kvapky lasky sa tvoria v prostate cize sa tam spermie nenachadzaju. Takze nema byt z coho, ja mam sice teraz tiez podobny problem ze trochu stresujem, tiez s kondomom, a vobec som sa neurobil ani vonku .. Tak ale nemalo by sa nic stat ked nebol poruseny kondom a to mazlave na kondome bola zrejme jej zlaza