Chcem konecne schudnut

Hailey

Oprava:
Každý deň sa prezeriem,ale napriek tomu chudnem.bude asi len tým že si sem tam zabeham.Celý deň držím diétu a večer sa vždy prezeriem.Schudla som asi kilo za mesiac.Ciel mám na 56 kg schudnúť.

Hailey

Nechcela som ako píšem vyššie.proste kilá išli veľmi pomaly dole a každý deň sa držím diétu a vždy večer sa prezentuje.Jej zo všetkého a hlavne večer sa prezeriam.sem si zabeham na bežiacom páse .

prezyvka777

Schudnut vobec nieje zlozite... staci len uplne normalne jest aj maso, ryby,ovocie zeleninu vsetko s mierou len obmedzit cukry/sacharidy .... ja som takto schudla a drzim si vahu roky... V dnesnej dobe je strasne vela nadvahy ale pri nasom zivotnom style sa ani necudujem... sama cokolada fastfoody polotovary sama pizza... plny restiky a ludia v nich jedia same tazke nezdrave jedla vitaminy jedia len v tabletkach namiesto toho aby si denne dali co i len jeden kus ovocia a zeleniny..... kazdy chce silou mocou schudnut ale vobec sa nestravuje tak ako by sa mal... Clovek co sa stravuje zdravo nemoze byt tucny.. tucny je len ten kto sa nestravuje spravne samozrejme nehovorim o ludoch ktorym vahu sposobuju hormony/lieky/stitna zlaza.... Treba telo len pochopit a robit veci spravne...

Kýčera

N-ika,čo vyšlo z Tvojich úst,je len Tvoja interpretácia a názor,kt. vychádza z Tvojho EGA.Máš o sebe príliš vysokú mienku,len si nepochopila jedno,tu sa nejedná a ani nie si dôležitá Ty,ale HALLEY a zdravé názory aj tých ostatných báb.Nebudem Ti vyvracať Tvoje presvedčenie o tom,že som naletela,rada Ti doprajem zábavu.Ale čo ak to bolo naopak?Bola som len jednoducho zvedavá,kam až si schopná vo svojej infatilnosti zájsť a aby si mi uverila,tak som tam pridala aj tie poznámky o ihličnanoch,...kt.sú inak pravdivé.Nastavila Ti pascu,do kt.si sa chytila.S tým IQ máš však pravdu,nemáme ho rovnaké,ale KLAMEŠ,pretože som sa pýtala na listnaté stromy a vymazávať som nič nedávala a ani nikde neuviedla,že som múdra,to múdry človek nerobí.Ten pánko-RNG,kt.závidíš jeho úspech,tak na toho Ty nemáš,inak by si už hodila s ním reč.Ako sa ľudia liečia a čomu veria je len ich osobná vec,Teba do toho nič.Cica,mohla som Ťa zotrieť už 15.5. aj tú ---,čo nemá ani meno,ale som sa bavila a toto dopriala aj vám dvom.Ja s tým problém nemám a dokážem žiť sama so sebou,keďže som už čo-to prežila.A propos,ako je to u Teba?Uznávam,že to budeš mať so sebou veľmi ťažké,lebo klamať samu seba a ešte tomu aj veriť...Nota bene,že ak niekto na Teba nezareaguje,už tým vyjadruje svoj názor a HOVORÍ VEĽA.Aj človek s vysokým IQ môže pripáliť omeletu a tá Tvoja veľmi priškvrčala.

jajaa

nika je to tvoj život a tvoje telo, ale psychicky zdravá osoba by na niečo také radikálne nepristúpila aj keď by chcela schudnúť. toto nie je útok nateba, len konštatovanie. hladovky väčšinou majú presne stanovený plán a neješ dlhodobo len polku jablka.

Elis85

Toto je nezmysel, len tak si to nastaviť, viav ti to len ublíži ako pomôže. Zrejme aj schudneš, no za tú cenu to nestojí a bude to len jojo efekt a potom to máš naspäť. Ja som bola tiež zúfala a pomohli mi na www.chudnemzdravo.sk kde mi zadarmo vypracovali kompletný program. Teraz mám o 14 kilogramov menej a doprajem si každú maškrtu. Veď ta ešte zistíš, že robíš hlúposť :(

N-ika

Kycera- to ze ty naletis barsjakej somarine o ohryzani konarov a este si schopna sa ma opytat aky to bol strom, ci ihlicnan alebo listnaty, to je tvoj problem a ty s tym musis zit :-P vtedy som pukazovala na to ze ludia s nizsim IQ naletia comukolvek co si precitaju...a aj to tak bolo, ze Kycera?...A nezabudni to dat zasa vymazat ako vtedy, aby si bola za mudru na fore :-D
Tu dietu som drzala, takmer som nejedla a schudla som rychlo. Mozno to bolo tym ze som mala velku nadvahu a mozno vekom ale organizmus sa s tym vysporiadal dobre...a netrvalo to zas tak dlho, tri mesiace su pre mlade telo v pohode vydrzatelne...okrem toho, aj teraz ludia drzia hladovky, nechapem co je na tom zle?

Kýčera

N-ika,zasa si bola v lese a obhrýzala konáriky?Zdá sa,že to na Tebe zanechalo následky,nemyslíš?Alebo si o sebe myslíš,že si vtipná?Nevieme,koľko rokov má dievča,ak sa jej niečo stane,dokážeš s tým ŽIŤ?Ak si taká frajerka,tak potom klobúk dolu!