Herx - reakcia na liecbu chlamydii

Príspevok v téme: Herx - reakcia na liecbu chlamydii
knaja

Prvykrat som pocula o Herx-reakcii (Herxheimerovej) na liecbu chlamydii antibiotikami. Ako vselijako sa moze prejavit? Brala som poslednu tabletu Doxy a zatalo ma v krizoch z hodiny na hodinu, ale ako prislo, tak odislo. O 2 tyzdne zima, teplo, potenie, zvysena teplota a dost tazke dychanie, vraj je to ta reakcia, ked hynu tie chlamydie vypustaju do tela toxiny a prejavy su kadejake-bolesti, tazke dychanie,...to som zacala brat dalsie ATB. Mozno by bolo dobre aj viac kombinacii, ale na azitromycin som uz alergicka. Znama ma roztrusenu mozg. sklerozu, je na invalidke a tvarilo sa to ako chrbtica a toto. Povod-chlamydie. Ked sa nepodchytia a neliecia, tak je zle a nasledky pridu. Ake mate skusenosti s touto reakciou pri liecbe CP?

knaja

RNG, praveze beriem dost probiotik, Sylkimarin, Chlamydil extra, oregano+zazvor+GSE v kapsuliach, plus teraz antilipidovy caj. Mozno je to oblicka ci crevo, ale zas to preslo...aj znameho seklo tak naraz a skoro naraz aj odislo.

RNG

Nielen Herx je tu mozny, ale aj rozne nakazy, co atb nepriamo podporia tym, ze im atb vyhubia protivnika, probiotika, ktore ich vedia udrzat v "sachu".
Je hromada mikrobov, co sa mozu premnozit pre to, ze beries atb. Su to kvasne infekcie, plesne,mykoplazmy L-formy, aj niektore bakterie, ako MRSA, VRE, clostridium difficile , dokonca vcitane niektorych virusov, a ine, co sa suhrnne nazyvaju tzv nemocnicne/nocosomialne infekcie.

Moireal

knaja, drzim velmi palce nech sa ti ich podari porazit. Mne ich zistili na tej biorezonancii, potom nasledoval ten chlamydil no problemy ostali a laboratorne mi ich nezistili. Ale drzim palce. Tuto RNG radi nejake veci ohladne chlamydii a este na tom fore spominaju Buhnerove protokoly. Malachov tiez nieco o chlamydiach pise. Vacsinou odporuca to trojcatko Huldy Clark. Skus este pripadne toho Buhnera pozriet. buhnerhealinglyme.com, je tam aj o ch. pneumoniae aj trachomatis.

knaja

Ved prave preto beriem aj Chlamydil extra a Sylimarin som si kupila, to mi tak samej napadlo. Kolega objednal GSE+zazvor+oregano (vsetko kapsle), beriem probiotika, Arko deffenses na imunitu uz 3.davku, Imunoglukan. Maso obmedzujem, teraz ani mliecne kvoli ATB. Podla mna su za vsetkymi infarktmi, porazkami, vsetkym moznym a staci len urobit test a liecit ATB.

Moireal

Treba brat veci, co absorbuju tie toxiny. Aj na tom chlamydiovom fore sa to pise. Tam dost pozivaju enterosgel, carbofit, pripadne bentonit, mozes skusit sungit, klystyri s kavou, co su vraj dobre na pecen, lebo ta najviac trpi tym uhynom. Nestaci to likvidovat a preto tie bolesti.Osobne som sice brala len chlamydil na odporucanie biorezonatora ale vzdy treba davat bacha na pecen...