Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa mám správať?

Príspevok v téme: Ako sa mám správať?
MíšaM

Ahojte,
mám 23 rokov a som s priateľkou viac ako 7 mesiacov, ale zatiaľ sme spolu ešte v noci neboli.
Máme celkom pekný vzťah, trávime spolu každú voľnú chvíľku, chodíme sa zabávať, ja chodím k nej a ona k nám, poznáme si navzájom aj širšiu rodinu. Zatiaľ sme však ešte spolu v posteli neboli a hoci sa tomu ani jeden nebránime, lebo sa vieme otvorene porozprávať aj na túto tému, ani jeden z nás ešte neprebral iniciatívu.
Budúci týždeň pôjdeme spolu na predĺžený víkend a neviem ako sa mám správať. Možno by to bola aj vhodná chvíľka, ale ja neviem ako na to?
Čo by ste robili vy na mojom mieste?

kondom

a hlavne nezabudni po návrate z výletu založiť tu tému.
Môžem byť tehotná mala som chránený či nechránený styk.. kondom praskol... urobil sa mimo mňa ale neviem či tie kvapôčky lásky do mňa nepošli... strčil do mňa penis len na chvíľu a neviem či niečo nevystrekol..... som tehotná či nie? Ľudia prosím vyjadrite sa lebo mám strach.
takže lez s ním do postele len ak je ochotný vziať zodpovednosť za prípadné splodené decko.

.ps1

podla mna to mas zle nacasovane.
kedze uz budete niekde na vylete, tak na tvojom mieste by som sa venoval spoznavaniu okolia, pamatok,...(teda hadam nieste niekde v hornej dolnej, kde nic okrem krcmy nie je).
co tam po zenskej, sexovat mozes aj doma = radsej si uzi vylet.

ten sex prichadza do uvahy fakt len v pripade, ak budete niekde, kde nic nie je, alebo bude furt prsat :D

[zruseny37]

Vezmi si kondómy a ostatné už príde samo. Určite ste sa už bozkávali a všeličo okolo toho, tak keď k tomu príde a budete mať konečne príležitosť, jednoducho budete pokračovať až tam ďalej. Ideálne po sprcha a vôbec sa nemusíš hanbiť. Nech to dopadne akokoľvek, bude to super, lebo sa ľúbite. Pokojne sa jej pýtaj, či je všetko ok alebo máš niečo robiť inak a pod.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa mám správať? - Fórum - ZDRAVIE.sk