Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skoncujte s fajčením raz a navždy!

kloe

ja som prestala jednoducho zo dna na den-nefajcila som vela ale mala som uz tendencie fajcit coraz viac a viac a mala som gynekologicky nalez chvala bohu neskodny ale aj tak clovek zacne premyslat nad tym ze zdravie je len jedno mala som v partii ludi co to dokazali z jedneho dna na druhy tak som si povedala ze to dokazem aj ja sekla som s tym jedneho dna...a za kazdym ked prisla myslienka na cigu som si proste v hlave povedala ze nie nedam si ju a basta!najhorsie to bolo niekde v krcme a v bare kde vsetci hulili a ku pivu mi to vazne chybalo...ku pivu som musela mat vzdy nejake korbaciky tycinky arasidy proste nejake zakusadlo a stale som musela nieco zobkat aj som pribrala ale asi len dve kila ktore ked sa to znormalizovalo sli zas aj dole same dala som sa celkom aj na sladke lebo do vtedy som sladke vobec nejedla cigarety mi uplne otupili chut na cukor praveze som mala chut stale len na nieco slane ale ked som prestavala vratili sa mi chute a zacala som jest sladke takze bacha aj na to :) a zacala som pit aj viacej alkoholu proste v krcme nemate co robit s rukami zrazu tak pijete jak duhy aj ked aj to je len na zaciatku da sa to len musite chciet a musite mat na to vazne velmi dobry dovod ako teraz moj muz ktory ma uz vazne problemy s erekciou a ma 35 a huli jak duha tak prestava aj on ono to proste za to stoji!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skoncujte s fajčením raz a navždy! - Fórum - ZDRAVIE.sk