Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepochopiteľne veľa kilogramov

Príspevok v téme: Nepochopiteľne veľa kilogramov
kalamika

Ahojte...mám taký problém, ktorému od detstva nechápem. Som strašne ťažká! vždy som bola bucľatá a áno viem teraz mám veľkú nadváhu no napriek tomu si myslím že je to divné, pretože všetci si myslia že vážim tak do 80kg no pravda je bohužiaľ oveľa horšia! vážim 102kg meriam 172cm. Keď som to povedala kamarátke nechcela tomu veriť že som skoro dvakrát taká ťažká ako ona keďže na pohľad až tak zle nevyzerám. Ale už keď som bola malá keď nás na základke merali a vážili nebola som vychrtlá ani tučná ale vždy som vážila o 10kg viac ako spolužiačka rovnakého vzrastu. Neviete mi povedať čím je to spôsobené a ako najlepšie spalovať takýto tuk ktorý sa na mňa nejak príliš nahustil alebo ako si to mám vysvetliť. Aj lekárka sa teraz čudovala na preventívke že ako je možné že vážim o 14 kg viac ako pred dvoma rokmi a vyzerám rovnako, na obvode mi to spravilo pár cm rozdiel. Sestra je tiež tučnejšia ako ja no váži o 20 kg menej a nosíme to isté oblečenie!

Kýčera

Skús sa odvážiť na špeciálnej váhe,kt. Ti ukáže podiel tukov,svalov,vody,...a záhada bude vyriešená,podľa toho začni aj konať.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepochopiteľne veľa kilogramov - Fórum - ZDRAVIE.sk