Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nazory okolia ma trapia

Príspevok v téme: Nazory okolia ma trapia
zuulu

Potrebujem sa vyrozpravat lebo mi je z toho smutno. Dakujem vopred tym ktori si to precitaju a mozno aj nieco napisu
Posledne dni rozmyslam nad tym ze co si o mojom vztahu s priatelom ludia myslia. Mam pocit ze si vsetci myslia ze sme trafeni. Dost vela krat sa stalo ze sme sa vonku pred nimi nepohodli. Ale aky mame problem? Dokopy ziaden. Hadame sa na banalitach...a uplnych. A ked sme sami tak je vsetko krasne. Uvedomila som si ze o kolko percent by sme sa mali lepsie keby sme neriesili somariny. Vsak na svete je kopu inych a horsich problemov a nad takymi vecami sa raz len zasmejem. Ludia do podstaty nasho vztahu nevidia..potom len ohrnaju nosom. A ja namiesto toho aby som vedela ze ano stastna som...sa viac zamyslam nad nazormi inych. Mali sme len burlivejsie obdobie ktore trvalo pokym sme si neuvedomili ze to co riesime su veci na ktore si o dva tri dni neviem poriadne ani spomenut...fakt neviem. Teraz mam pocit ze uz to bude lepsie, ze konecne sme si presli fazou kedy si budeme vsimat dolezitejsie veci a nebudeme sa oberat o energiu...ale co s nimi? S ludmi navôkol? Bojim sa ich reakcie ak raz sa budeme chciet vziat...pretoze oni videli len nase nezhody, ale krasne chvile s nami prezite nemaju...
Neviem ludia, mam sa na to vykaslat a radsej pracovat na osobnej pohode? Je to pocit, ktory mi nerobi dobre..preto pisem sem, vam cudzim, ktori mi date nezainteresovany pohlad.
Dakujem.

zuulu

Dakujem za odpovede, ste mili :)
Dovod preco si to tak pripustam k telu je, ze som sa snazila velmi medzi tych ludi zapadnut a vyhoviet im aby konecne boli spokojni...ale oni neboli.
Delete 2 - to bol prvy krok ktory som urobila - skoncila som s tymi ludmi lebo uz ma to vyciciavalo z energie. Ale urobila som to prilis neskoro..co lutujem..ale dobre ze som k takej moznosti pristupila. Ibaze priatel je s nimi kamarat a to mu zakazovat nebudem aby sa stretavali..snazila som sa sustredovat na nas dvoch ale vzdy som len pocuvala potom kadejake kecy..ohovaracky..uz sa ani netrapili nad tym ci ich pocujeme alebo nie..
Ria_94-u nas je to podobne. Nam blizki ludia hovoria aki sme krasny par. Rodicia sa vobec ani nestaraju do nas, su radi ze my sme spokojni. Ale tamti..sami bud nemaju ziaden vztah pripadne uplne rozvratene vztahy a budu sudit...
Ludia pride mi to ako zavist..alebo ziarlivost, ze im kradnem kamarata..
Pomohli ste mi vsetci :)

Ria_94

Akoby som o sebe čítala :) tiež to tak mám, a tiež niekedy už neviem, čo s tým... U nás je to tak, že nás viacej riešia kolegovia, než rodičia napríklad... A v kuse len hučia, a hučia, a hučia... až niekedy mávam aj pocit, že majú pravdu... A čím viacej im to vyhováram, tým je to horšia buzerácia.. čiže teraz som vo fáze ignorácie, a keď nezaberá, tak ráznejšie poviem, že dotyční majú vlastnú rodinu, nech sa starajú o tú, a že ďakujem a je ticho... ale to je z mojej strany, zo strany jeho kamarátov je to zbytočné... tých radšej neriešim, nech si myslia čo chcú...

Kýčera

Zuulu-už tu máš múdre rady,kt. Ti v Tvojej neistote pomôžu.Ja Ti poviem len toľko-svoj čas a energiu vlož do svojho vzťahu a ľudí,na kt. TEBE záleží,ostatné nechaj bokom.

Delete 2

Ešte okolo teba bude veľa ľudí...Aj okolo vás sa ich vystrieda mnoho. Ľudia sú rôzni, ich názory tiež. Je to tvoj život a len ty sa rozhoduješ čo urobíš. Ak ti záleží viac na názoroch druhých ako na tom vlastnom, tak máš sakra problém. Prečo sa nesústredíš na seba a priateľa? Môže ti byť ukradnuté, čo si kto myslí, ty si tá bytosť ktorá žije a miluje. Vlastná duševná pohoda a vyrovnanosť je tiež dôležitá, na to daj pozor. Už teraz máš pochybnosti, inak by si sem nepísala ale musíš si položiť otázku ,,sú tieto pochybnosti opodstatnené?,,

Je taký veľký problém nájsť si inú spoločnosť? Ktorá nebude riešiť, ohovárať a tí ľudia sa budú starať o seba? Čo ak vám len závidia? Nad tým si nepremýšľala však?

Prečo sa zdržiavať v spoločnosti ľudí, ktorí...? Alebo si o netreba všímať :) Áno aj to s dá:) Jedným uchom dnu a druhým von. Ak ti veľmi záleží na názore druhých tak ťa to bude trápiť, ale len dovtedy, pokiaľ nenájdeš samu seba a vnútornú pohodu :)

zuulu

Presne tu druhu moznost som si predstavila..ze horsie je mat skutocne problemy a tvarit sa ze nic sa nedeje.
Netrapilo by ma to az tak, ale minule som sa dozvedela ze mnoho ludi nas riesi...teda ti ktori s nami travia vela casu. Strkaju nos do veci do ktorych ich nic. Za harpyu maju samozrejme mna ale to co niekedy musim ja riesit s priatelom a ze on ten sväty nie je...na to sa uz nepozru..
Usmev na tvari mi drzi fakt, ze viem ze som stastna. Ani raz som nepocitila nic ze by som s tym chcela seknut. Len sme si liezli navzajom na nervy..ale vzajomna ucta a laska tam stale je.

[zruseny37]

Odpoveď poznáš aj sama. Vo vašom vzťahu záleží len na vás a je úplne jedno, čo si kto myslí. Horšia varianta by bola, ak by ste mali v súkromí problémy a navonok by ste boli ukážkoví. Teraz si predstav, že koľko vzťahov takto funguje, nepriznávajú si problém a sú nešťastní. Čo je lepšie?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.