Prečo nemám kamaratov?

ivonka133

dievčatá, prestaňte sa tým trápiť. Prijmite seba takými akými ste. Niekto nadväzuje kontakty ľahko iný ťažšie. Skúste sa venovať nejakým zaľubám a hľadajte si známych postupne. Vychádzajte postupne vonku, medzi ľudí...stretávajte s takými ľuďmi s ktorými si máte čo povedať.

hankaK

Skús vyhľadávať skupiny ľudí, organizácie ktoré sa zaoberá podobnými hobby ako ty. Nebuď príliš často sám, posnaž sa nadviazať kontskt s novými ľúďmi.

hekina12

Ahoj moja nie si jediná ktorá má taký problém mám 22 rokou nemám kamarátov nemám ísť s kým von a čo je najhoršie keď sa potrebujem vyrozprávať nemám s kým a neviem prečo je to tak či mám niaku chybu alebo mi je súdené byť sama bez kamarátov

julxXD

Ahoj, to je uplne v pohode:-) mam tiež 14 a viem ake to je byť ,,sám"..V dnešnej dobe je všetko ine a väčšinou sa kamarati hľadaju cez net-facebook, pokec, no skonči to hadkou..vlastne všetky vzťahy končia hadkou:-D určite to ale musiš mať zle, ja by som zomrela keby som sa nevyrozpravala asi:-D vieš čo? Daj nejaky kontakt na seba a možeme popísať, popripade sa stretnuť ak nebudem musieť za tebou prisť cez Tichy ocean:-D

Monty Jag

Niesi v tom jediná. Mal som ten istý problém. Ono sa to zmení. Hlavne sa nemen v koli okoliu. Buď sama sebou. Uvidíš že sa niekto najde kto ocení že si iná. A račej maj okolo seba málo kamošou o ktorých sa možeš oprieť jak vela falošných, ktorý ťa poznajú iba keď niečo chcú.

mikkaa

Ahoj Katka...vztahy medzi ludmi sa stale menia...clovek samotny sa meni...skus ty sa ist prihovorit ak sa nechcu napriek tomu s tebou bavit,tak sa kasli na nich...zachvilu pojdes na strednu a tam je to o inom...tak sa drz a hlavne sa neuzatvaraj do seba...nemaj vlastny svet to je to najhorsie...a nelutuj sa privela...vsetko to skodiii drz sa