Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s bruchom

Príspevok v téme: Problemy s bruchom
Evulaaa234

Neviete niekto co mi moze byt,?? Mam neprijemny pocit v bruchu, boli ma zaludok ked som na lacno, creva ma bolia, mam nafuknute bucho, skvrka mi v nom neustale,,, mam plynatost, hnacku nemam,.. Mam zvysenu teplotu 37,1... Mam aj bolesti hrudnej chrbice a nadmerne akne,,,pred 2 mesiacmi ma bolel a svrbel konecnik a pichalo v pupku.,,vysledky krvi som mala dobre aj gastroskopiu a celiakiu nemam,,, mozu to byt parazity?? I ked v stolici sa mi nepotvrdili?? Co je dobre proti psrazitom?? Dakujem

lombardo1981

Lekárska parazitológia
Učebnica pre lekárske a nelekárske študijné programy
Vydavateľstvo: Osveta, 2008
Citujem: (aj s kapitálkami, ale bez kurzívy)
strana 246, 247, 250
kapitola 11.1. HLÍSTOVCE (NEMATODA)
Ríša ANIMALIA - živočíchy
Podríša POLYCYSTOZOA - mnohobunkovce
Kmeň Nematoda - hlístovce
Trieda Secernentea
Rad Filarida
VLASOVEC MIAZGOVÝ (Wuchereria bancrofti)
Ochorenie: wuchereriosis, wuchererióza
Morfológia a biologický cyklus parazita
Pôvodcom ochorenia je vlasovec miazgový - Wuchereria bancrafti (Cobbold, 1877). Wuchererióza je tropická helmintóza prenášaná komármi, ktorá postihuje lymfatický systém. V Afrike sú menšie ohniská v Egypte a Maroku, endemické sú oblasti južne od Sahary, od Senegalu po Sudán a Etiópiu, na juh po Angolu a Mozambik, z ostrovov Madagaskar, Komory a pod. Vyskytuje sa aj v oblastiach Ázie a Latinskej Ameriky.
...
Terapia
Mikrofilárie v krvi sa ničia dietylkarbamazínom (Hetrazan) podávaným 3-krát denne v dávke 2 mg/kg hmotnosti perorálne počas 10 - 30 dní. Jeho aplikácia súčasne inaktivuje nosičstvo mikrofilárií. Na dospelé červy má lepší účinok suramín (Bayer 205) v dávke 20 mg /kg, ktorý sa podáva intravenózne raz týždenne počas 6 - 8 týždňov. V posledných rokoch sa potvrdila účinnosť ivermektínu (Mectisan) v jednorázovom podaní 0,3 - 0,5 mg/kg hmotnosti. Mikrofilárie vymiznú do 5 -12 dní. Odporúča sa podanie dávky zopakovať každých 6 mesiacov. Pri liečbe elefantiázy sa indikujú chirurgické operačné postupy.
Len pre úplnosť... účinnou látkou Vermoxu je mebendazol a používa sa na liečbu mrlí, pásomnice, škrkaviek, machovca, bičíkovcov tenkohlavých a tropických hlístov (Strongyloides stercoralis).

odpovedam

hana blahova je podvodnicka, overujte si zdroje, ktore posielate. takisto pristroj zapper je postaveny na principe, ktory nefunguje. zas neverte vsetkemu, co vam slubuje zazrak na pockanie.

oshie

príčinou môže byť vysoká aktivita niektorých mikroorganizmov v tvojej tráviacej sústave napr. baktérií, prvokov, plesní, ale i červov, ktoré žijú na úkor svojho hostiteľa a stávajú sa parazitmi, čím na jednej strane odoberajú dôležité živiny a na strane druhej vylučujú toxické látky do organizmu.
Klikni si na www.alphamed.sk a ostatné je na Tebe.
O parazitoch sa veľa dozvieš aj v knihách

Lekárska parazitológia
Učebnica pre lekárske a nelekárske študijné programy
Vydavateľstvo: Osveta, 2008

Deník poradce
Hana Bláhová · Vydavateľstvo: vydavateľ neuvedený, 2011

Deník poradce 2
Hana Bláhová · Vydavateľstvo: ZAPPER-technology, 2014

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.