Nekonecne palenie a svrbenie posvy

Príspevok v téme: Nekonecne palenie a svrbenie posvy
Moireal

Ahojte, chcem sa spytat ako je mozne ze mi napriklad laboratorne testy nic nezistili, biorezonancia ano a mozem s istotou tvrdit, ze nieco so mnou nieje v poriadku a viem to urcit aj po konzumacii istych potravin. Tak napriklad ziadna candida ani parazity no ja mam stale problemy ako palenie. Na palenie zabera ta kyselina hyaluronova, ktora vyhladzuje poskodene sliznice a na svrbenie laktobacily ale neviete co by to mohlo byt, kedze mi to pride, ze tam stale nejaky zdroj infekcie musi byt. Samozrejme je isto vela vysvetleni, preco sa tieto problemy vracaju. Budem vdacna za kazdu radu, nazor. Pripadne nejake vysetrenia,ktore by mohli pomoct objasnit pricinu....Este raz vopred dakujem.

Moireal

ave.arwen, diky a aj si si dala testovat co ti konkretne bolo? Ja by som totiz rada nasla pricinu, tu vyliecila a zdvihla imunitu natolko aby som nemusela stale drzat doma lekaren. To nieje podla mna zivot, ak clovek musi cely zivot nieco brat...Anionove vlozky pouzivam inak aj ja, a ak ich nezozeniem, tak aspon prirodne bavlnene, takisto laktobacily su dobre, to verim aj ked na mna ucinok nemali. Totizto ked mam uz nejaky problem, tak mi velmi nepomozu...

ave.arwen

Mne pomohla canesten tableta, keď som si dávala laktobacily vo forme vaginal.tabliet so šalviou do pošvy, myslela som si,že od pálenia umrem. Vysadila som sladké,kávu, pijem čaj lapacho, oreg.olej v tabletách, kokosový olej, používam aniónové vložky a výplach s Rosalginom a vnútorne užívam laktobacily.

Moireal

To som si este nedala robit, len testy na tie parazity. Mozes mi prosim ta upresnit, ake tie vysetrenia prebiehaju? Su to tiez vytery alebo sa robia aj z mocu pripadne krvi? Diky moc. Nenasla som pochopenie u nikoho ohladom biorezonancie a laboratorne testy zase nic nepreukazali. 3-4 mesiace som si presla peklom, vyskusala som aj rady RNG, dokonca som z donutenia brala aj 6 dni antibiotika, potom som objavila tu hyaluronku ale to nestaci a problemy dole mam uz od detstva....